Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Az idősebb emberek miért mások életével foglalkoznak?

A környezetemben az idősebb emberek,vagy középkorúak állandóan mások életével vannak elfoglalva,hogy így a szomszéd,úgy a rokon,stb.

Az én generációmban,pl a családban sem foglalkoznak az unokatestvérek a másik életével,mert mindenki magával van elfoglalva.

Ti is ezt tapasztaljátok?

2017. júl. 25. 16:34  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Azt hálás témának tartják. Az időjárás már unott téma.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont 2017. júl. 25. 16:37 Privát üzenet
Mert az övék már leáldozóban van, öregek már nincs mit tervezni amit eltudtak érni az már megvan amit meg nem ahhoz már késő. Nekik hát csúnyán hangzik de már csak a halál maradt, már semmi érdekes nem fog történni velük valószínűleg ezért hogy eltöltsék a halálig fennálló időt másokkal foglalkoznak. Gondolom én.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont 2017. júl. 25. 16:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem csak a nagyon idős emberekre gondolok,hanem a középkorúakra is.

# 3/16Időpont 2017. júl. 25. 16:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A szüleim,50-esek,de pl olyannal foglalkoznak,hogy hogy néz ki a szomszéd kertje.

Ki nem sz-rja el?

Miért érdekli ez őket?

# 4/16Időpont 2017. júl. 25. 16:48 Privát üzenet

Mert nincs jobb dolguk. Kedvelt témák még: Kinek mennyi a vérnyomása, mi miért kerül annyiba, amennyibe. Illetve kitalált személyek életében vájkálás részletekbe menőkig.

Brazil szappanoperák, barátok közt, és hasonlók.

" Te Bözsi, mit szólsz hozzá, hogy x megcsalta y-t a z részben?" Ez kész.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont 2017. júl. 25. 17:09 Privát üzenet
Inkább a családtagok, ismerősök életével foglalkozzanak, mint egynyári celebek, 12=egy tucat idétlen youtuberek stb. dolgaival, ahogy az tinikörökben divat.:D

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont 2017. júl. 25. 17:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vagy inkább a saját életükkel,nem?

# 7/16Időpont 2017. júl. 25. 17:30 Privát üzenet
Szerintem rivalizálás. Vagy büszkélkednek azzal, amiben mások rosszabbak, vagy pedig kritizálják őket amiatt, amit a másik csinál jobban - és valójában kicsit irigyek rá. És valóban az is benne lehet, hogy ők már nem nagyon terveznek... talán a csalódások miatt, vagy csak szimplán öregnek érzik magukat hozzá, nem tudom, de szerintem mindenképpen az lehet benne, hogy összehasonlíthatják magukat a hasonló korúakkal, hasonló körülmények között élőkkel, hogy ki mit ért el... tipikus még szerintem a kinek hány gyereke van téma, legalább is az én szüleimnél :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont 2017. júl. 25. 17:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én öregen se leszek ilyen,remélem.

# 9/16Időpont 2017. júl. 25. 17:42 Privát üzenet

Te miért foglalkozol azzal, hogy az idősek mivel foglalkoznak?

Valójában mindannyian foglalkozunk mások életével is, csak van, aki ezt ki is mondja, pl az idősek, hiszen mit veszíthetnek így az élet végén, hová titkolózzanak..stbs. Van, aki pedig megtartja magának a véleményét.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont 2017. júl. 25. 18:09 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Téged zavar, ha nyilvános zuhanyzóban idősebbekkel tusolsz együtt? Hány éves vagy?
AB/DL fiú vagyok. Megismertem egy idősebb srácot aki a Daddy-m lesz. Normális ha az első játéknál gyak elsírtam magam a boldogságtól? Elég zavaros gyerekkorom volt és most...
A gyógytornászok csak idősebb emberekkel foglalkoznak, és csak a korházban?
Ajánlanátok Budapesten díjugratásra edzőt/lovardát, akik idősebb korosztállyal is foglalkoznak?
Miért van az, hogy velem csak a kb.10 évvel idősebb férfiak foglalkoznak (akikről mellesleg rövid időn belül megtudom, hogy van barátnőjük/párjuk)?
Szegeden hova menjek boxolni, ahol egy idősebb (38év) kezdővel is foglalkoznak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!