Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idősebb emberek miért...

Az idősebb emberek miért mások életével foglalkoznak?

Figyelt kérdés

A környezetemben az idősebb emberek,vagy középkorúak állandóan mások életével vannak elfoglalva,hogy így a szomszéd,úgy a rokon,stb.


Az én generációmban,pl a családban sem foglalkoznak az unokatestvérek a másik életével,mert mindenki magával van elfoglalva.


Ti is ezt tapasztaljátok?


2017. júl. 25. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Azt hálás témának tartják. Az időjárás már unott téma.
2017. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Mert az övék már leáldozóban van, öregek már nincs mit tervezni amit eltudtak érni az már megvan amit meg nem ahhoz már késő. Nekik hát csúnyán hangzik de már csak a halál maradt, már semmi érdekes nem fog történni velük valószínűleg ezért hogy eltöltsék a halálig fennálló időt másokkal foglalkoznak. Gondolom én.
2017. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem csak a nagyon idős emberekre gondolok,hanem a középkorúakra is.
2017. júl. 25. 16:44
 4/16 A kérdező kommentje:

A szüleim,50-esek,de pl olyannal foglalkoznak,hogy hogy néz ki a szomszéd kertje.


Ki nem sz-rja el?

Miért érdekli ez őket?

2017. júl. 25. 16:48
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Mert nincs jobb dolguk. Kedvelt témák még: Kinek mennyi a vérnyomása, mi miért kerül annyiba, amennyibe. Illetve kitalált személyek életében vájkálás részletekbe menőkig.

Brazil szappanoperák, barátok közt, és hasonlók.

" Te Bözsi, mit szólsz hozzá, hogy x megcsalta y-t a z részben?" Ez kész.

2017. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Inkább a családtagok, ismerősök életével foglalkozzanak, mint egynyári celebek, 12=egy tucat idétlen youtuberek stb. dolgaival, ahogy az tinikörökben divat.:D
2017. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vagy inkább a saját életükkel,nem?
2017. júl. 25. 17:30
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rivalizálás. Vagy büszkélkednek azzal, amiben mások rosszabbak, vagy pedig kritizálják őket amiatt, amit a másik csinál jobban - és valójában kicsit irigyek rá. És valóban az is benne lehet, hogy ők már nem nagyon terveznek... talán a csalódások miatt, vagy csak szimplán öregnek érzik magukat hozzá, nem tudom, de szerintem mindenképpen az lehet benne, hogy összehasonlíthatják magukat a hasonló korúakkal, hasonló körülmények között élőkkel, hogy ki mit ért el... tipikus még szerintem a kinek hány gyereke van téma, legalább is az én szüleimnél :D
2017. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én öregen se leszek ilyen,remélem.
2017. júl. 25. 17:42
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Te miért foglalkozol azzal, hogy az idősek mivel foglalkoznak?


Valójában mindannyian foglalkozunk mások életével is, csak van, aki ezt ki is mondja, pl az idősek, hiszen mit veszíthetnek így az élet végén, hová titkolózzanak..stbs. Van, aki pedig megtartja magának a véleményét.

2017. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!