Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a tulajdonságok...

Mik azok a tulajdonságok amibol egy ember felnőttnek számít azok kivul, hogy elmult 18 eves? Milyen egy felnőtt ember? Honnan tudom, hogy en mar felnott vagy vagy nem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 18:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Felnott vagyok vagy nem***
2017. júl. 25. 18:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Van munkád, eltudod tartani magad, nem a buli meg a csajozás a legfontosabb számodra, hanem a komoly dolgok.
2017. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18 évesen még a legtöbb ember szerintem nem számít felnőttnek, maximum csak jogilag. Én magamat azóta tartom felnőttnek, mióta elkezdtem az egyetemet (tavaly szeptember). Nagyon sokat változtam, új városba költöztem, ahol magamra voltam utalva, megtanultam egyedül elintézni dolgokat, amiket előtte nem nekem kellett csinálni. Felelősséget vállalok a tetteimért, én hozom a saját döntéseimet. Meg kellett tanulnom beosztani a pénzemet úgy, hogy mindenre jusson. Tudomásul vettem, hogy nem mindig van elég pénz/idő a szórakozásra vagy a hobbikra, fel kellett áldoznom dolgokat a tanulás miatt. Már nem hagyom magam elnyomni, próbálom az érdekeimet érvényesíteni. Ezelőtt sokszor úgy éreztem magam, mint egy gyerek, ha igazságtalan helyzetbe kerültem, de már sokkal jobban kiállok magamért.
2017. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!