Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SZerintetek normáléis ha a...

SZerintetek normáléis ha a legjobb barátom meg akarja szakítani velem a kapcsolatot azért mert vannak saját alkotásu szavaim bizonyos dolgokra, és nem bírja ezt elviselni? 28f

Figyelt kérdés
aztmondja neki csak olyan szavakat lehet mondani, ami benne van a magyar értelmezőben.
2017. júl. 25. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert nincs értelme annak, amit mondasz! Te találod ki a szavakat random módra! Persze, hogy kényelmetlenül érzi magát.
2017. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem barát, ha nem fogadja el a kisebb hülyeségeidet. Biztos neki is van valami apróság, amit viszont Te elfogadsz.
2017. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Hogy egy kicsit konkretizáljam a dolgokat, én vagyok az a bizonyos "legjobb barát". Példának okáért a teljesség igénye nélkül az alábbi szavak miatt telt be a pohár: oké helyett azt mondja, hogy "oté", igen helyett, hogy "iden", cuki helyett, hogy "tuki" stb. Szerinte ez teljesen normális. Tegyük hozzá, hogy egy 28 éves "férfiról" van szó, ő mindig azt mondja, hogy ő egy "little", azaz kisfiú. És igaza van az első válaszolónak, miszerint kellemetlenül érzem magam az ilyen beszédet hallva a társaságában. Valószínűleg hosszabb távon nem ő lesz a legjobb barátom.
2017. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clay Morrow ***** válasza:
Hát végül ez is egy indok..
2017. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó nekem meg más férfiaknak az ánuszáról akar jképeket küldeni mert meleg... na az valóban hányinger....
2017. júl. 25. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!