Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz zenét hallgatni olyan...

Gáz zenét hallgatni olyan helyen ahol nem sok ember jár? Bluetooth hangszoró

Figyelt kérdés

Szóval van egy komolyabb hordozható hangszorom, nem akkarok tahónak tüni, ne legyek csak ezért leszólva. Szóval nem szoktam csak úgy az utcán zengetni, főleg nem tömeg előtt.

Néha kiülök olyan helyre ahol emberek nagyon ritkán járnak és ott hallgatok zenét. De ha látom jön valaki halkabbra veszem megvárom amíg elmegy és utána visszaveszem csumára.

De volt olyan hogy egy házaspár köszönte meg babakocsival hogy levettem a hangerőt. Aludt a kisbaba, persze nem akartam suttyó lenni. Minden értelmbe sutyó akinek van komolyabb bluetooth hangszorója. Értem itt a durván 2 kg-os kategóriát +50E értékbe.



2017. júl. 25. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem hallgatod füllhallgatón?
2017. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert ez a hobbim, ha már megvettem használom is. Azért a saját boldogságom is fontos, főleg úgy hogy másokat se zavarok vele. :D Bár már csak ritkán hallgatom, havi egyszer van időm használni. Még egy busz sofőrnek is tetszett, aki idáig látta mindenkinek tetszett.
2017. júl. 25. 22:18
 3/10 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Ha tényleg így cselekszel, ahogyan itt leírtad és nem kamuzol, szerintem tök korrekt dolog és nem gáz.
2017. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem büntetnének érte, hogy az ilyen hülyegyerekeket laposra verjem, sokkal forgalmasabbak lennének a kórházak :)
2017. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
régebben az orkokra volt jellemző hogy megosztották mindenkivel a zenéjüket de manapság már mindenki egy szinten van így hajrá szerezz másoknak is boldogságot mert a zene az nem zaj hanem kultúra
2017. júl. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"Mert ez a hobbim" - Komolyan Neked az a hobbid, hogy kifejezetten vezeték nélküli hangszóróval hallgatsz zenét? :D
2017. júl. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na megjött már a helyi kemény csávó is! King kong azon is meglepődtem hogy le tudod ezeket írni helyesen. Ezt megszívtad mert pont az ilyen közveszélyes marhák miatt kezdtem Thai Boxolni, 4 éve csinálom. Ha nekem jönnél meg is vernélek, és utána fel is jelentenélek. Van Go prom is erre a célra hogy rögzitsem milyen kemény vagy. De amúgy se vagyok rád kíváncsi szóval, nem kívánok neked rosszat de jót se. Nem megyek le a szintedre, csak annyit mondog mindig van egy erősebb kutya. Gondolom te is az a ember vagy aki csak a gyengébekkel mer verekedni. :D Belőlem se nézték ki mert 76 kg vagyok hogy meg tudom védeni magam.


Hát miért az jobb aki veri a családját, vagy kocsmába ül naphosszat, dohányzás , mások életével foglalkozás ezek mind jobbak? Én a saját boldogságomra törekszek, és nem érdekel senki se. Én csak olyan úgy viselkedek az emberekkel ahogy ők velem, aki tudom tiszteletre méltó kedves vagy tud köszöni ha köszönök, én is megadóm a tiszteletet. Igen múltkor pont egy suttyó társaság mellet mentem el úgy hogy direkt dübögtettem a zenét, mert ők telefonon hallgatták "Értsd" Rejtett erőforrás.

Szerintem a irigység sokkal károsabb betegség.

2017. júl. 26. 10:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem kifejezetten Bluetooth hangszóróval hallgatok csak, van hogy Headsetten vagy hogy hifin. Szerettem a minőségi hangzást, arról nem hetek van igényem. :D
2017. júl. 26. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy aki utcán hangszóróval hallgat zenét, annak túl sok igénye nincsen, hiszen így a zene gyakorlatilag élvezhetetlen. Nem fog olyan szépen szólni, sok a zaj stb. Szóval ha igényes akarsz lenni, akkor inkább fejhallgatóval/fülhallgatóval hallgass zenét utcán.
2017. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hordozás közbe nem hallgatok zenét, csak akkor ha leülök valahova.
2017. júl. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!