Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez egyfajta betegség, vagy...

Ez egyfajta betegség, vagy csak egy fétis? Esetleg forduljak vele pszichiáterhez?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek,csak van egy furcsa hóbortom, mégpedig az, hogy ha egyedül vagyok itthon akkor crossdressingelek. Szóval veszek fel melltartót, bugyit, sminkelek, paróka stb. Utcára nem merészkedek de egyébként elég meggyőző hacuka szokott lenni. Szó ami szó nagyon élvezem, de tudom, hogy nem igen normális ezért rajtam kívül senkinek se mondom el.

#Fétis(?)
2017. júl. 26. 21:33
 1/3 anonim válasza:
Ha fiú vagy akkor lehet hogy csak metroszexuàlis vagy, mindenkinek vannak hobbiai amivel elüti az idõt és jól érzi magát közben ,nem olyan megszokott de nincs nagy gond azzal amit csinálsz, a baràtnõdnek azért valahogy adagold be nehogy csak egyszer ràdnyisson és akkor érje a meglepetés :D
2017. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy latens transzvesztita vagy meleg vagy, de hogy egyik sem csak baj van az adóvevővel.
2017. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fétis szintre emelted.


Nem betegség hisz egész-séges, neked jót ad s emiatt normális is.

2017. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!