Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ez egyfajta betegség, vagy csak egy fétis? Esetleg forduljak vele pszichiáterhez?

Boldog párkapcsolatban élek,csak van egy furcsa hóbortom, mégpedig az, hogy ha egyedül vagyok itthon akkor crossdressingelek. Szóval veszek fel melltartót, bugyit, sminkelek, paróka stb. Utcára nem merészkedek de egyébként elég meggyőző hacuka szokott lenni. Szó ami szó nagyon élvezem, de tudom, hogy nem igen normális ezért rajtam kívül senkinek se mondom el.

Keress kérdéseket hasonló témában: Fétis(?)

2017. júl. 26. 21:33  Privát üzenet  

A válaszok
Ha fiú vagy akkor lehet hogy csak metroszexuàlis vagy, mindenkinek vannak hobbiai amivel elüti az idõt és jól érzi magát közben ,nem olyan megszokott de nincs nagy gond azzal amit csinálsz, a baràtnõdnek azért valahogy adagold be nehogy csak egyszer ràdnyisson és akkor érje a meglepetés :D

# 1/3Időpont 2017. júl. 26. 23:03 Privát üzenet
Lehet, hogy latens transzvesztita vagy meleg vagy, de hogy egyik sem csak baj van az adóvevővel.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. júl. 27. 00:10 Privát üzenet
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

Fétis szintre emelted.

Nem betegség hisz egész-séges, neked jót ad s emiatt normális is.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. júl. 27. 16:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez is egyfajta mentális betegség lehet?
Ez is csak egyfajta "pánikroham" volt?
A testem bal oldala gyakran elkezd egyfajta bizsergető erzést érezni már nehány hete. Mi lehet az oka?
Mi az a betegség? Egyszer megtámad az illető, olyan dolgokkal amiket ő kitalál saját magának. Utánna pedig hízeleg, kedveskedik. Lehet ezt átmeneit hangulatingadozásnak nevezni,...
Ez a vagdosom magam egyfajta divatjelenség, vagy tényleg komoly probléma, csak eddig nem volt a köztudatban?
Ez már egyfajta betegség lehet? :O

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!