Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen tulajdonság...

Voli77 kérdése:

Szerintetek milyen tulajdonságai, vonásai vannak egy igazi férfinak? Mitől férfias valaki?

Figyelt kérdés
Írhattok külső és belső tulajdonságokat is. Az érdekel, hogy szerintetek mitől lesz valaki igazi férfi (lehetőleg ne poénkodjunk, hanem az igazi véleményeteket írjátok).

2017. júl. 29. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Van pénisze. Az összes többi az adott társadalom, kultúra függyvénye.
2017. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez csak az én véleményem: tudom, hogy az alkat genetikai adottság, de nekem a férfi 180 cm-nél és 90 kg-nál kezdődik. (Másnak más jön be, oké.) Jobb, ha biztonságban érezhetem magam mellette. Én azt is szeretem, ha szőrös egy férfi (kar, láb, mellkas), illetve kiáll magáért és másokért, figyelmes, van műszaki érzéke és önálló véleménye, egzisztenciája...

Nem csodálom, hogy 31 évesen nem találtam még ilyet... :D

2017. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1-nek annyiban igaza van, hogy sok minden a helyi kultura függvénye. Én azt mondanám, hogy a határozott, ám nyugodt kiállás, megbízhatóság, az egész magatartásából sugárzó megnyugtató erő, amire támaszkodni lehet.
2017. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Előttem egy igazi férfi kb. ilyen:

[link]

Strapabíró, megbízható, feltalálja mindenhol magát, erős, közösségi ember

2017. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előttem 2 kép van a férfiről, az egyik a hatalmas, kigyúrt, kiedzett szakállas modern viking, aki nem riad meg semmitől.

A másik egy borostás, jól öltözött, átlagos alkatú üzletember, aki a társadalomban akárhol el tud helyezkedni.

Emellett szerintem fontos, hogy egy férfi megfelelő körülményekben nevelje fel a gyerekeit, és többre becsülje őket, mint bármi mást.

2017. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
képes mély, átfogó, elemző és kritikus gondolkodásra, nem hiú (vagy nem annyira mint a nők), jó a humora - fekete humor előny, érzékeny, jó az önismerete, van önkritikája, nagylelkű, és erős egyéniség
2017. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Belsőre: lehet vele nagyon sokat beszélni akarmiről. Feltalálja magát különböző helyzetekben. Tud gyengéd lenni. Jól bánik a gyerekekkel.

Külső: a magasság mindegy. Nekem a szőrös vikingek jönnek be 13 éves korom óta. A komoly arcvonásokat szeretem. Legyen inkább macis mint vékony. Zöld szeműek nálam előnyben vannak. Szexi a mély hang. Fontos a szép vádli és fenék.

Kb ez az álom pasim. 18/L

2017. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!