Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek bejönnek az ennyire...

Nektek bejönnek az ennyire vékony lányok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mindenféle divatmajomkodás nélkül mondom, hogy engem borzasztóan vonzanak, pedig tudom, hogy ez már nem nagyon egészséges testalkat.


Persze, ettől függetlenül más testalkatú lányok is megtetszhetnek, de ez az etalon.


2017. júl. 29. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2017. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem
2017. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:(
2017. júl. 29. 13:45
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2017. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
nem egészségesen vékony ez a lány. de kinek a pap, kinek a papné...
2017. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Borzalom... Nem
2017. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

"...ez már nem nagyon egészséges testalkat" - Ez a gyakran előforduló mondat sajnos a mai oly' népszerű hízásdivat egyik kellemetlen mellékterméke, ami minden tudományos alapoz mellőz. Én is sovány vagyok, de tegyünk akkor rendet: Hogy valaki egészséges - e, azt nem minden esetben fogod ránézésre megmondani. (Igen, sajnos sokszor némelyik - fogalmam sincs hogy milyen véletlen folytán diplomát szerzett - orvostól is hallani ilyen kijelentéseket, ami szerintem ijesztő és megdöbbentő mindenféle előzetes vizsgálat nélkül.) Én borzasztóan sovány vagyok, de makkegészséges. Rendszeresen ellenőriztetem magamat. Mindent megkap a szervezetem, erre már csak a súlyom miatt is nagyon odafigyelek. Edzek, hogy kicsit növeljem az izomtömegemet és ne legyek összeesett. Ugyanis a lustasággal csesztem el a legtöbbet az alkatomon... Nagyon sok sovány lánynál az edzés hiánya okozza ezt az ijesztő összeesést. Ők bombanők lennének gyúrással. Nem fogyózom, anyukám is 40 pár kilós testalkat volt fiatalon. Pedig már szültem. Szóval nincs olyan, hogy beteg alkat. Betegség van, de ezt vizsgálatok alapján kell megállapítani. Általában az önjelölt sovány - gyűlölőktől (akarom mondani "szakértőktől") hallani ezeket az elmés megjegyzéseket, de nem kell őket átvenni. A legtöbb anorexiás nem csontsovány. A legtöbb divat - fogyózó pedig közel sem anorexiás, csak teszi az agyát.


Amúgy hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem nincs vele baj. Van, akinek a ducikák tetszenek és van, akinek a soványabbak... Az én férjemnek sem tetszenek a nagy farú nők, pedig sokaknak igen...


Amúgy a második képen nem nő van. Ő Rea Mueller - ha jól látom.

2017. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 Neem, ez nem ő:D
2017. júl. 29. 14:06
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem szép. Lányként írom
2017. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2017. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!