Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kiabál néhány ember,...

Miért kiabál néhány ember, amikor vita alakul ki?

Figyelt kérdés
Egy ideges embert a közönnyel lehet a legjobban idegesíteni. Sőt, a közöny minden szituációban jó. Ha sértésre közönnyel reagálunk, a sértegető lesz még idegesebb. Ha egy kiabáló emberhez idegesen szólunk, szintén Ő lesz idegesebb, míg mi nyugodtak maradhatunk. Őt pedig a nyugalom megzavarására alkalmas viselkedés miatt még a rendőrség is kérdőre vonhatja.
2017. júl. 30. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Húha,igen,és?
2017. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12:25 : Keresem a választ, a legtöbb esetben miért van mégis oda-vissza kiabálás. A Te bejegyzésed erre nem volt válasz vagy nem jól értelmeztem.
2017. júl. 30. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami rettentően idegesít azért nehéz higgadtnak maradni meg közönyösnek..és sokszor egyébként sem azért vitatkozik, legalábbis a kiabálós ember, hogy az igazát védje, hanem azért, hogy a másikat leteremtse...és hidd el vannak emberek, akikkel szemben hazsnál és vannak, akikkel szemben csak az használ, ha megemeled a hangodat. Mert sokszor nem az a cél, hogy tovább idegesítsd a másikat, hanem hogy eredményt érj el. Ilyet persze a gyerekemnek vagy másoknak sosem mondanék, de gyakorlati tapasztalat (nem velem, de szemtanúja voltam), hogy igenis hatásos, ha megemeled picit a hangod.
2017. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek szoktam leb.szni 2 parasztlengőt, bedob egy témát kulturáltan nem tud vitatkozni, ezert felhúz, aztán kussba elmegy.... belet kitaposnám az ilyennek.
2017. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Azért, mert nem mindenki egy jámbor, bepunnyadt birka, vannak heves vérmérsékletű emberek. Én is ilyen vagyok, Nyilas, tűzjegy, rettentően idegesítenek az olyan emberek, akik látszólag mindig nyugodtak, nem húzzák fel magukat, deeeee ne félj, belül még évekig rágódnak egy semmi kis problémán! Én legalább kitombolom magam 5 perc alatt, és utána halálé nyugodt vagyok, már el is felejtem, mi volt a probléma, ezek meg még 5 év múlva is rágódnak, hogy hajjjajj x csúnyán nézett rám, vagy ezt és azt mondott...szánalmas...

Szóval engem pl. a hülye emberek tudnak úgy felidegesíteni, hogy ordítok, nem bírom az emberi hülyeséget, a gondolkodás hiányát, és ilyenkor kiabálok, tudom hogy ettől a másik nem lesz okosabb, de ebbe valahogy sosem tudok beletörődni.

2017. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös ne csodalkozz ha 45évessen agyverzesben elhalálozol...
2017. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom, az ordítozik, aki normális érvekkel nem tud előállni. Az ilyen emberekre, csak bámulok, mint borjú az új kapura. Kitombolta magát, megkérem, mondja el újra, mert nem rá figyeltem.
2017. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Hallottam erről egy mesét, tudom, hogy ez nem a valóság, csak egy mese, viszont leírom, hátha érdekel valakit. :)

Amikor két ember összeveszik, a lelkük eltávolodik a másikétól, és ezt a köztük kialakult távolságot a kiabálással akarják áthidalni, hogy meghallják egymást.

○○○Vége○○○

2017. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!