Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan éltétek meg azokat...

Ti hogyan éltétek meg azokat a napokat, amikor kirepültetek a családi fészekből? Féltetek vagy magabiztosan vágtatok neki ennek a kalandnak?

Figyelt kérdés
És előtte pár évvel hogyan éltétek/élitek meg ezt? 21/f

2017. júl. 30. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem féltem. Felszabadultnak, önállónak éreztem magam.

Ettől még nem szűnt meg a kapcsolat a szüleimmel. De nagyon vártam már, hogy külön élhessek. Szóval nagyon örültem neki, amikor összejött. Azt hiszem, akkor lettem felnőtt.

2017. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

18 évesen, érettségi után költöztem fel Pestre, ami esetemben 200 km váltás volt. (előző 1 évben havi rendszerességgel jártam fel, szóval annyira nem volt új a hely ...annyira.)

Ennek lassan egy éve, és bár baromira nehéz a családom és az ottani barátaim nélkül, még is úgy gondolom, hogy a legjobb döntésem volt, sokat változtam és fejlődtem, és szerencsére jó irányba.

Természetesen nagyon féltem a következményektől, de mivel én akartam, az én döntésem volt, hát túltettem rajta magam, de azért nem mondom, hogy nem ejtettem el pár könnycseppet az első pár napban :D

Ja, azt még hozzátenném, hogy suli helyett dolgozni kezdtem el, mivel úgy gondolom vagyok annyira talpraesett lány, hogy eltartsam magam, feleslegesen nem terhelném a szüleimet. Az egyetem meg megvár.

2017. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog voltam, hogy kevesebbszer kell elviselnem a gyökérségeiket. 😃
2017. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!