Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van ez? (több lent)

Hogy van ez? (több lent)

Figyelt kérdés

Na már most kicsit szorult helyzetbe érzem magam. Persze minden embernek szíve joga eldönteni hogy hogyan érzi jól magát. Csak nem tudom mennyire jó leragadni a külsőségeknél.


Az észrevételem: a magas lányok (170 cm-től) a náluk magasabb srácokat kedvelik, viszont az alacsonyabb lányok (170cm-ig) jelentős többsége ugyanígy érez, gondolkodik. Tehát hol helyezkednek el ebben a két "körben" az alacsonyabb srácok (165 cm körüleiek? Az a kicsi kör pedig azon lányok köre akiket nem zavar a magasságkülönbség, vagy a 150 cm körüli lányok köre (akik egyébként szinten a náluk magasabb srácokat kedvelik).


Mint írtam mindenkinek szíve joga eldönteni hogyan érzi jól magát. E kérdem én: most komolyan olyan emberi tulajdonság alapján kell valakit szimpatikusnak vagy nem szimpatikusnak megítélni amiről ő "nem tehet"? A magasság velünk született tulajdonság. Az van és kész.


A lányok részéről érzem kicsit igazságtalanságnak, hogy az alacsonyabb srácokat mar eleve "elítélik" a magasságuk miatt. Vajon hány lányban fordult meg az gondolat hogy "nem kéne megismerni jobban ezt az alacsony srácot? Lehet kedves, aranyos ember, aki jó párom lehetne?"


Ti mit gondoltok erről? Főleg azon magasabb lányokhoz szólók akik ugyanigy a náluk magasabb srácokat kedvelik, hogy elgondolkoztatok már ezeken? (a fentebb leírtakon)


Köszönöm a válaszokat, véleményeket! :)


(160-165cm közötti, 22 éves srác)


2017. júl. 31. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Namost nem teljesen értem, hova szorultál te be?

A többit értem:

A lányok általában szeretnek picit felnézni a fiújukra (fizikai és lelki értelemben is), a magas lányok pedig szinte kivétel nélkül szóba sem állnak a náluk egy fejjel alacsonyabb srácokkal.

Igazságtalan ez? Igen. De attól még az esetek többségében igaz.

A fiúk általában a se nem túl kövér, se nem vékony, tehát arányos domborulatokkal rendelkező lányokat részesítik előnyben, és szinte kivétel nélkül szóba se állnak "az elöl deszka-hátul léc" lányokkal.

Igazságtalan ez? Igen. De attól még az esetek többségében igaz.

Mit tudunk tehát javasolni: tessék a kivételekre "hajtani" egyéb (pl. belső) értékeid maximalizálásával!

2017. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Hat ugy ertettem a szorult helyzetet, hogy azon korbe tartozom aki alacsony, es nem tudom hogy mivel tudnam kompenzalni az alacsonysagom. De elhangzott a valaszod, a belso ertekim macimalizalasaval.. na es ez alatt pontosan mit ertesz? Hogy is csinaljam ezt? Koszi 😊
2017. júl. 31. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintrm inkabb az onbizalomhianyod es a frusztraciod az, ami nem tetszik a lanyoknak, nem a magassagod.
2017. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Az első része a mondatodnak lehet hogy igaz, de sajnos igenis nagyon sok lány talán az 1. helyen kezeli a magasságot, a magasságkülönbséget. :(
2017. júl. 31. 15:33
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 És persze nincs vele nagy gond, csak talán eltörpülnek a belső értékek mellett, hogy most ki milyen magas vagy épp alacsony. :(
2017. júl. 31. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-os ebben teljesen igazad van. Viszont azok a lanyok, akiknel a magassagod nem jelent problemat sem feltetlenul fognak leallni veled, ha latjak, h nem vagy ferfi a talpadon, mert onbizalomhoanyos vagy a magassagod miatt.


Szerintem engedd el ezt a temat. Ugy ertem semmi gond nincs azzal, hogy alacsony vagy. Es meg fogod talalni azt, akit majd nem a magassagod erdekel.

Viszont egy nonek a hatarozott ferfiak tetszenek, szoval allj a sarkadra.


Kezdj el sportolni, valassz hobbit vagy munkat, amiben jo lehetsz es engedd el a magassagod miatti fruaztraciot.

Idovel igy megjon a magabiztos kiallas es lesz csajod :)


Kitartast! :)

2017. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Jaj.. kicsit félre értettel. :D Engem egyáltalán nem zavar, hogy ilyen alacsony vagyok. :P


Engem az zavar, hogy amit van kevesebb esélyem, mert a hogy leírtam a lányok vmiért az alacsonyabb fiúkat kevésbé keresik (látsd kérdésben!).


De azért megfogadom a tanácsaidat! ;)

2017. júl. 31. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!