Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy ez itthon?

Miért megy ez itthon?

Figyelt kérdés
Miért ilyen szomorú mindenki??? Bemész egy boltba és azt látod hogy a kasszás az unott pofájával huzogatja az arukat de nem ez a lenyeg. Miért vannak ilyen hülye politikusok? És akkor még Magyarország "jobban" teljesít. Csodálkoznak , hogy elköltöznek innen az emberek?!?!Elegem van ebből a rohadt országból...
2017. júl. 31. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Mert meleg van.
2017. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
A politikába nem mennék bele, de az, hogy valaki nem mosolyog nem jelenti azt, hogy rossz kedve van. Én is gyakran vágok unott fejet vagy teljesen érzelemmentes arcot, annak ellenére, hogy boldog vagyok.
2017. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egész évben ? Téle. A -10 fokban nem hiszem hogy melege lenne.
2017. júl. 31. 22:27
 4/15 anonim ***** válasza:

Mert a magyar az egy olyan organizmus ami az államalapító rovarokhoz hasonló társadalmi rendszereket szereti. Például a feudalizmust. Vagy a diktatúrákat. Amelyekben van néhány egyenlőbb, a többi meg jobbágy vagy közmunkás, évszámtól függő elnevezéssel.

Amikor a 70-es években kialakult egy egész jó jóléti társadalom, az embereket szinte irritálta az hogy nincs szegény akin lehetne élősködni vagy akinek a szájába törölheti a sáros csizmáját. Ezért létrehozott egy olyan rendszert amiben van bőven szegény és így már lehet például Felcsúton nyeregvasutat létrehozni a szegények adójából. A magyarok genetikáját nem lehet megváltoztatni, csak egy rendes országot lehet keresni.

2017. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert úgy általánosságban meg vannak keseredve az emberek.Szerintem ez leginkább a történelmünknek köszönhető végül is már egy jó ideje nem mondhatni hogy "nyertünk".Az embereknek pedig már nagyon régóta kell ezt elviselniük.
2017. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a kedvenc jelenetem amikor az utcán életunt zombit látok amint a kutyája pórázon haza próbálja vonszolni. Vagy mikor véletlenül a lakásába pillantok a nyitott ajtón és azt látom hogy még fokozta is a szenvedését az által hogy kutyát tartva szétrágatta a bútorait és mindent amit lehet, valamint a gyereke kutyaürülékben fetreng a földön. Ez a csúnya Zorbán tehet erről is mert nem tájékoztatta arról hogyan lehetne normálisan élni. Magától nem jön rá.
2017. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert nem a vetités a lényeg mint pl az angoloknál hogy mindig azt illik mondani hogy minden rendben es kinézik a panaszkodókat.

Itt olaszos őszinteség van divatban és nem a külcsín.

2017. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért,mert nálunk arra elég a munka,hogy kifizetsd belőle a rezsit,és egyél valamit.

Valakinek meg még arra sem.


Ha nem fizetik meg az embereket nem motiváltak,életuntak.

2017. aug. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért...

Mert mindenki másra vetíti ki a bajait... mert ha rosszul élsz, arról nem te tehetsz hanem a politika...

Régen én is ilyen voltam, szerencsére valami megváltozott bennem és elkezdtem magam megoldani a gondjaimat, nem pedig a politikától várni...

Gyári melós voltam, szarul kerestem... kimentem németországba gyári melósnak jól keresni... de csodák csodájára nem változott az önbecsülésem... hazajöttem elvégeztem a gyerekkori álomszakmámat (asztalos) elkezdtem elősször feketén melózni aztán vállalkozást csináltam, annyit keresek amennyit dolgozok, szeretem a munkámat és nembkesergek a politikán... faxnak kell mindent arra fogni.

2017. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nemrég nyaraltam Thai földön, az emberek sokkal szarabbul keresnek mint itthon, a mi fogalmaink szerint putrikban élnek, alig telik kajára... és mégis mosolyognak, tele vannak élettel, eszükbe nem jut a pilitikán keseregni.
2017. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!