Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak akik olyanok mint én?

Vannak akik olyanok mint én?

Figyelt kérdés
Régebb sokat spórtoltam most is szoktam edzeni vagyis street workoutolok eléggé introvertált vagyok nincs tul sok barátom régebb sokat jártam ki velük bandázni meg ilyenek de nem tudom mijen bajuk lett mostmár senki sehova semmikor nem akar jönni 1 elég jo barátom volt akivel kimentünk esténként lementünk csócsózni vagy leülni a parkba nézegetni a csajokat vagy szotyizni vagy energiaitalozni.Mostanában semmit sem csinálom baráti társaságot szeretnék váltani vagy uj embereket megismerni de elég szar ügy.VAlaki van még igy vagy hasonló helyzetbe?

2017. aug. 3. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én.:) Régebben sok haverom volt, amikor bulizni, enni-inni kellett. Most beteg vagyok, de senki nem kérdezte meg, hogy hogy vagyok. Egyenlőre mindent egyedül csinálok, és közben új barátokat keresek.
2017. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló kivette a számból a szavakat. Egy ideje itthon vagyok betegen, szóval próbálkozok.

Lányok ha valaki unatkozik szeretne dumálni én készen állok :)

2017. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja amugy kihagytam 16/F kort ti is irhattok.
2017. aug. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!