Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a legtöbb meleg?...

Miért ilyen a legtöbb meleg? Mit tehetnék én, hogy elfogadjam ezt az egészet? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Meleg vagyok és ha ez nem lenne elég mellé elég "szögletes", " régimódi" nézetekkel vagyok megáldva.

Szeretnék egyszer (illetve szerettem volna, jelenleg szörnyen kiábrándult vagyok) kapcsolatot, pont olyat, mint ahogy az két heteró közt lenni szokott, de a többség mióta felfedezte a farkát csak azt tartja fő szempontnak hogy legyen hova beraknia, vagy benne legyen valaki. Mindegy kivel, mikor, hol csak legyen szex.

Elég depressziós, lehangolt vagyok emiatt, és minden egyes ismerkedés után egyre inkább elkeseredek, csalódok az emberekben. Ösztönlényként tekintek már a melegekre akik ha kielégítik a szükségletüket már mennek is a saját dolgukra. Sosem ugráltam a Pride-ért, a melegházasságért, én csak szerettem volna egy társat magam mellé.

Hasonló gondolkodású srácokkal levelezgetnék, de azt planeton sem tehetem meg mert ott is csak a kép meg a farokméregetés számít. Ne haragudjatok ha hosszú lett, csak teljesen lehangolt vagyok és ki kellett írnom magamból, nehezemre esik feldolgozni. Elég volt ránéznem a gyakorikérdéseken a Homoszexualitás rovatra és már elment az életkedvem.



2017. aug. 4. 02:55
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

A férfiak mások mint a nők.

Hidd el,a legtöbb családos férfi is félrekupakol..

2017. aug. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd már, hogy a heterók mások vagy különbek lennének.
2017. aug. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bébike biszex vagyok, szval egy olyan emberként, aki megtapasztalta mindkét oldalt mondhatom, hogy a ferfi-ő kapcsolatok sem olyan tiszták és boldogok, mint amit a romantikus vígjátékok alapján elképzelsz. Nyugi, majd találsz valakit, de először is probalj meg felhagyni a régimódi nezeteiddel, és barátkozz meg azzal, aki vagy, mert amíg ez nem történik meg amúgy sem lennél sose boldog és pláne nem tudnál boldoggá tenni valakit, akit már elvből lenézel.
2017. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a 2-es leírta a lényeget: a heterok pont ugyanilyenek, annyi a különbség, hogy a melegek nem játsszák meg magukat.

a legtöbb kapcsolatot is a szex mozgatja. ne gondold azt, h heteroként könnyebb dolgod lenne.

2017. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha valóban így működik a világ, vagy legalábbis a helyi szexuális kultúra, akkor valóban reménytelen az ügy. Sajnálatos, dehát ez van. Bízom abban, hogy egyszer megtalálom azt aki lelki társat is keres és nem egy lyukat, vagy faszt a szájába.
2017. aug. 4. 11:54
 6/10 anonim ***** válasza:
nem reménytelen, csak nagyon nehéz.
2017. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonló az életfilozófiám... ha gondolod írj nyugodtan... 🙂
2017. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 CFB ***** válasza:

Nem csak a melegek ilyen kanosak. Mások is.

Sajnálom, hogy nem találtál még magadnak párt.. :(

Nekem van egy meleg ismerősöm, olyan félhavonta mutogatja nekem képen az új fiúit, és olyankor mindig nagyon boldog. 16 éves.

Igaz, a végén rájön, hogy nem hozzá illik az a fiú, de akikkel eddig találkozott, egyik se volt kanos - legalábbis ennyire biztos nem.

Nem hinném, hogy el kéne fogadni ezt a helyzetet..mármint élni tudni kell mellette.

Remélem találsz majd egy olyan fiút, akivel leélheted az életed ^^

2017. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már én is feladtam rég. Nincs értelme az egésznek.
2017. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem azért nem ilyen rossz a helyzet. Az tény, hogy rengetegen csak szexet akarnak, de vannak azért normális srácok is. Planeten is. Érdemes keresgélni, én mindig akkor ismerkedtem meg a legértelmesebb emberekkel, amikor már kedvem sem nagyon volt belépni az oldalra, annyira reménytekennek tűnt a helyzet. Keresgélj kicsit távolabb is magadtól, úgy már jóval nagyobb a felhozatal. Sok sikert!
2017. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!