Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy amire azt...

Miért van az hogy amire azt mondom soha, az bekövetkezik az életemben?

Figyelt kérdés
És ez az élet minden területére igaz.Amiről nyíltan vallom hogy soha nem fordulhat elő,soha nem tenném,eltelik 1-2 év,és abba kerülök bele.Pl. sokáig állítottam hogy nem dolgoznék egy bizonyos helyen,erre csak odalökött az élet.Nem kell pasi akinek gyereke van,olyanokat rakott elém.Soha többé nem kevernék nős pasival,csak odarakott egyet.Mindig minden bekövetkezik amit hárítok,miért van ez ? Egyedüli ami még nem történt meg,ezt már régóta állítom,hogy soha nem akarok gyereket,ezen kívül minden.Az élet próbára tesz ezekkel a dolgokkal ?
2017. aug. 4. 05:50
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Vonzás törvénye. Ha arra koncentralsz Amit nem akarsz, azt vonzod be. Arra koncentralj, amilyen ferfit akarsz, es olyanokat dogs kapni. Ne azt gondold, hogy nem akarsz gyerekes ferfit, hanem azt hogy gyerekes nelkuli ferfit akarsz.

Ha jol csinalod ezt a folyamatot, akkor megszunik ez a problemad.

2017. aug. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok eliras miatt bocsanat, a telefonom "kijavitotta.."
2017. aug. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Akaraterő kérdése, NEM az élet próbája!


Nem kevernél nős pasival?

Nem kell gyerekes pasi?

Nem akarok bizonyos helyen dolgozni?


Ne elméleteket gyárts az akaraterőd hiányára, mert még gyereked is lesz!

2017. aug. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

1


Baromság.


Kérdező:


Az, hogy azt mondod, hogy soha nem lenne így meg úgy, az még nem hárítás. Mi az, hogy "odalökött az élet"? Biztosan volt más választásod is. Gondolom a gyerekes pasik sem elraboltak...

Az életünket mi irányítjuk! És van egy szép és bölcs mondás: "Soha ne mondd, hogy soha!". Nem tudhatod, mit hozhat az élet, és hogy hogyan változik a személyiséged. Lehet ma még nem akarsz például gyereket (mennyi lehetsz? 18-22 körül? A kérdésed alapján elég éretlen), de pár év múlva meg már felébred benned az anyai ösztön, főleg, hogy valamiféleképp így is annak kell lenned, ha gyerekes pasival vagy (hacsak nem csupán dugipajtások vagytok, de az meg nem kapcsolat).

2017. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek elvek. Az elvek meg olyanok, mint a fing, az ember tartja amíg tudja...
2017. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye arról szól, hogy amire koncentrálsz, azt vonzod, nem pedig azt, amit nem akarsz. Tehát ha valamire sokat gondolsz, azt vonzod, mindegy, hogy akarod e vagy nem, a lenyeg, hogy gondolsz rá.


Azert ez jó duma, kedves kérdező: ,odarakott egyet". Nem volt valasztasod? Csak mert például nekem is ,,odarakott" az élet egy nős férfit, de köszönöm, nem kértem belőle. Akaraterő kérdése az egész.

Ha nem akarod nem csinálod. Nem az élet kényszerít rá, minden a te döntésed.

2017. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondogassad a következőket:


Nem akarok soha egészséges lenni!!!

Nem akarok soha lottón nyerni!!!

Nem akarok soha dolgozni!!!

Nem akarok soha boldog párkapcsolatot!!!

stb....


Ha ez mind bekövetkezett, igazad van, de addig csak úgy döntöttél;)

2017. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerűnek látjátok az egészet,mert egyszerűen írtam le,de ez bonyolultan következik ám be :) Pl. a munkahely...évekig mondtam mikor megláttam egy bizonyos helyen az embereket felszállni,hogy na én ezt biztos nem csinálnám,fel nem szállnék buszra,nemhogy még ahova viszi őket ott tuti nem dolgoznék,ha nem lenne egy fillérem se.. és olyan kacifántosan alakultak a dolgok a pénztől elkezdve,költözésig,mit tudom én miken keresztül,kényszer,stb,hogy most én is ott állok azok között az emberek között :) Már rég nem 20 éves vagyok,tehát volt az életnek ideje összekuszálni dolgokat,ami egy egész rendszert alkot azokból a dolgokból,amiket nem akartam soha :)
2017. aug. 4. 08:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezó, EGY dolgot magyaráztál el a magad szemszögéből jól-rosszul: a munkahelyedet.

Kíváncsian várjuk a a nős férfi vagy a gyerekes pasi miatti indoklásodat is!

Személy szerint megint ugyanazt mondom, hogy akaraterő kérdése az egész. Ha nem hagyod,hogy más döntsön a sorsodról, akkor te irányítasz!

2017. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!