Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez azt jelenti, hogy bizalmatl...

Ez azt jelenti, hogy bizalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor eljárok itthonról, sok helyen ismerkedem új emberekkel. Nagyon sokszor van, hogy jól elbeszélgetek egy adott illetővel, aztán amikor kicsit személyesebbe fordul a dolog (úgy értem pl olyanokban, hogy egy városban lakunk és megkerdezi merre, nem akarom elmondani...). Régen sokszor kihasználtak, és ezért a legtöbb embernek elsem hiszem a szavait, mert neki állok kombinálni, hogy ő meg ő össze esküdött ellenem, meg azert írt rám, hogy most jót röhögjön a haverjaival. Ilyenkor sokszor inkább elkuldom az illetőt, de kitudja milyen embereket vesztettem már el így. Mit tehetnek ez ellen? Félek, ha megbízok bennük, csak kihasználnak, pedig már próbáltam. Mindig azt hiszem, a legtöbb embernek hátsó szándéka van, ha elkezd ismerkedni velem. 15/l

2017. aug. 4. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernek valóban hátsó szándéka van, főleg ha még jó csaj is vagy.

De, akit igazán érdekelsz az nem fogja feladni...

2017. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!