Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a rosszabb: Ha valaki...

Melyik a rosszabb: Ha valaki megjátssza hogy szerény vagy ha megjátssza hogy nagyképű?

Figyelt kérdés
Tehát az egyik a lelke mélyén egoista,de kifelé szerénynek mutatja magát,míg a másik szerény belül,de nagyképűnek mutatja magát. Melyik a rosszabb?
2017. aug. 5. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első.
2017. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Második. Sose értettem mire fel nagyképű valaki? Annyira okos es intelligens? Vagy... olyan sok a pénze? Bmw-vel jár, palotája van stb? A fenéket. Nincs az ilyen embereknek általában ilyen dolgai. Közben az ilyenek átmennek szerény viselkedesmódba. Utálom az ilyen álszent embereket. Nem mellesleg komoly személyiségzavarban is szenvednek.
2017. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő.

Mindegyik mást mutat kifelé, mint amilyen valójában, tehát mind a kettő alakoskodó hazug.

2017. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A második rosszabb. Az első nem olyan rossz mert próbál jobb ember lenni és elfogadtatni magát még a második próbál egy elviselhetetlen perszónát aggatni magára.
2017. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Második rosszabb. Az első, ahogy az előttem kommentelő is ìrta, probál az adott környezetnek megfelelni, azért csökkenti saját jelentőségét.
2017. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel nincs különösebb bajom. Valamilyen szinten mindenki a maga érdekeit nézi, ki jobban, ki kevésbé. Cserébe legalább normálisan viselkedik. A második lehet akármekkora szerény, ha egész nap s..ggfejként viselkedik akkor mások is úgy állnak majd hozzá.
2017. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!