Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ügyetlen vagyok mindenb...

Nagyon ügyetlen vagyok mindenben, hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy tipikus az az ügyetlen, esetlen ember vagyok, akinek minden kiesik a kezéböl, minden létezö dologban megbotlik és fellök mindent. Sokan megjegyzik, hogy ügyetlen vagyok, de már nagyon zavar, rosszul érzem magam.. A másik dolog, hogy nem értem amit mondanak nekem, mármint legalább háromszor el kell mondaniuk, hogy felfogjam a mondanivalót, de van, hogy félreértem az embereket vagy szó szerint veszek minden utalást.

Nagyon butának érzem magam ezek végett, szeretnék változtatni, de nem tudom hogyan és mi a teendö. Valaki aki ilyen helyzetben volt? :(


2017. aug. 6. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én meg nálad is bénább vagyok, gyermek koromba csattanó maszlagot ette, utánna felgyújtottam a házunkat(sikerült eloltani nagy kár nem keletkezett) 8. Osztályt kihagytam, 9. Osztályba volta. Fél évet év végén, újra ismételtem mert egy egész évet akartsm de most megbuktam és újra 9.be kell mennem. Lassan 18 vagyok és 9.es(külföldön élek ezért vagyok mostbígy). Ha valaki beszél hozzám folyamatosan elterelődik a figyelmem és az egyik felét értem a másikat már nem😂 aztán ha mond nekem valaki valamit hamar elfelejtem, szar a memóriám😂 erre nincs megoldás fogadd el magad úgy ahogy vagy és ne zavartasd más mit mond nem tudsz mindenkinek megfelelni. 17/f
2017. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!