Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, ha valaki inkább olcsóbb...

Ciki, ha valaki inkább olcsóbb dolgokat vesz?

Figyelt kérdés

Kozmetikumokból többnyire saját márkásat, ruhákat leértékelésen, egyedül élelmiszerböl inkább a jobb minösèget. Autója nincs, helyette biciklivel jár, valamint tömegközlekedéssel.

De nem spórol betegesen, nyaralni szokott, illetve könyvekre is szívesen költ.


2017. aug. 6. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond nem probléma. A gond ma azokkal a beteges emberekkel van akik milliárdosok meg az hiszik a királyok. És bármit képesek megtenni a buta fejükkel.
2017. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem!!!

Én eladtam a kocsim, és odaadtam az árát a szüleimnek mert épp szükségük volt rá, azóta rollerrel járok. Nincs rajta kétzónás digit klíma meg bőrülés sem négy karika, de nem szégyellem.

Majd ha visszaadják veszek másikat vagy ha megint összegyűlik rá.


Nem szűkölködünk, de múltkor a tescoban örömtáncot jártam amikor kiszúrtam, hogy a 350 ft-os lebbencs tészta is tökéletes lesz lasagnának és nem kell hozzá a 900ft-os gyermelyi (500g mind a kettő) :D ugyan olyan jó volt.

Oké ezt azért a legtöbb élelmiszerrel nem csinálom meg, de van amiből teljesen jó még a legolcsóbb is.

Ruhában sem vagyok túl márkahű... legyen kényelmes és álljon jól. Jó nekem a wish.hu-ról rendelve is 300ft-ért.

Kozmetikum passz, azokért nem rajongok mmint a tusfürdőnél a dezodornál és a samponnál extrább dolgokért (krémek, olajok). Tusfürdőt a dm-ben veszem a Baleát ált 260 ft de van, hogy csak 200ft ha veszek 3 dobozzal. Dezodor úgyszint.

Pedig megvehetném a drágábbat mindenből. De minek?? Én is inkább elutazgatom stb.

2017. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A te pénzed. Te dolgoztál meg érte, arra költöd amire szeretnéd. Ha valaki elítél hogy miből mit veszel azzal nem éri meg foglalkozni.

Én nem osztom be más pénzét, cserébe az enyémet se ossza be senki légyszives.

2017. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akinek van esze és nem sürgős, az szezon végén vesz ruhát és ha jó a sajátmárkás kozmetikum, miért vennél drágábbat. Én is biciklizek, egy vagyon az autó fenntartása és nincs is rá szükségem, 10 perc a melóhely gyalog.
2017. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, igaza van. Viszont ha túlzóan ajánlgatja másnak is ezt a fajta életmódot, akkor az már bajos.
2017. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!