Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iskolai szorongás ellen...

Iskolai szorongás ellen valami ötletet tudtok mondani?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Magántanuló vagy új iskola vagy alternatív iskola (pl waldorf). Egy hozzád való suliban nem szabadna szoronganod. Én tudom, mert 15 évesen elég sok suliba jártam. Főleg költözés miatt. Valamelyikben szorongtam, hangos bélmorgásom volt, beteget játszottam csak ne kelljen menni, rettegtem órán mikor felelünk stb. Az első 2 sulimat és a mostanit imádom. Az első waldorf volt, a mostani skandináv.
2017. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem most 15 vagyok és sok sulit megjártam.
2017. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyen bent egy ket baratod.
2017. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és voltam magán tanuló is, amikor nem találtunk nekem való sulit : nem szivató és megalázó tanárok, rendes és hozzáértő tanárok, akik nem unták meg a tanári pályát és szeretnek tanítani és persze tudnak is. Lehetőleg kisebb osztály létszám. Ne a lexikális tudás legyen fontos, hanem a gyakorlat, megtapasztalás útján tanulás és hogy életrevalóságra neveljenek, ne egy gyomorgörcsös magológéppé.
2017. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A kérdés inkább az, hogy mitől szorongsz. Nem biztos, hogy egyből iskolát kell váltani.

A tanároktól félsz valamiért? Ha igen, miért?

Az osztálytársaidtól vagy a nagyobbaktól félsz?

Nem tanulsz otthon eleget és aztán félsz, hogy pont Téged hívnak ki?

Szigorúak a szüleid és félsz, hogy esetleg csalódást okozol nekik egy rossz jeggyel? Vagy hogy amiatt megbüntetnek?

Vagy tetszik valaki és amiatt szorongsz?

Mi áll a szorongásod hátterében? Ha ezt meg tudod mondani, könnyebben tudunk tanácsod adni.

2017. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!