Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amiatt nincs barátnőm, mert...

Amiatt nincs barátnőm, mert nem szeretem magamat?

Figyelt kérdés

Kezdek rájönni, hogy miért futamodok meg minden egyes alkalommal, amikor egy csajjal lehetne valami.

Tehát mondhatni sokszor próbálkozok és a próbálkozásaim 80%-a sikeres. Vagyis sikeres lenne, ha fektetnék bele energiát, sokáig nem értettem miért nem vagyok erre képes..


Elképesztően furcsa kettősség van bennem, mert egyrészt tudom, hogy én egy tök korrekt srác vagyok, de ugyanakkor azt is érzem, hogy nem vagyok méltó ezekhez a lányokhoz. Összeszorul a gyomrom, ha rágondolok, hogy milyen "elit fiúkat" tudnának maguknak szerezni, tehát miért is lenne értelme próbálkoznom náluk, ha találhatnának jobbat is, mint én? Csak az idejüket vesztegetem, mert előbb-utóbb úgyis rájönnek, hogy nem vagyok elég jó nekik..


Emiatt igazából már eléggé levittem a szintet, tehát sokszor cigány, k..rvás, fiatalabb (13-14 éves), depressziós (vagy egyéb hasonló dolog) lányoknál próbálkoztam, de még náluk sem éreztem azt, hogy méltó lennék a dologra.


17/F


2017. aug. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez is lehet az oka.


"milyen "elit fiúkat" tudnának maguknak szerezni, tehát miért is lenne értelme próbálkoznom náluk, ha találhatnának jobbat is, mint én"


Na, ezt kéne valahogy kiverned a fejedből. :)

2017. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltaképpen először azt kéne kiderítened,hogy mi a bajod magaddal. Ha tényleg valós a probléma és nem csak te találod ki,akkor dolgoznod kell azon,hogy változtass. De ha csak magad generálod a problémát pl "fuhh nem kondizom akkor már nem is kellhetek senkinek"-ez egy agyament gondolatsor,nem ettől lesz valaki jó pasi. Az ilyen gondolatokat szűntesd is meg. Ha próbálkozol és bejössz a lányoknak,akkor jusson eszedbe,hogy "hm,tetszem ennek a csajnak,akkor én egy jó pasi vagyok". Egyéb iránt addig ne kezdj bele kapcsolatba és ne ismerkedj lányokkal,amíg meg nem bizonyosodtál róla,hogy szereted magad.
2017. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Asszertív kommunikáció! Leginkább magaddal! Zudd mit szeretnél, és tudd elérni
2017. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az alapján amit mondasz önbizalmi problémáid vannak. Igen közhelyesnek hangzik de valószínű. Mielőtt beskatulyáznád a többi fiút hogy ők "elitek" előbb gondold át hogy mit is tudnak valójában. Hogy ők mitől lennének jobbak mint te. Csak gondold át, gondolom semmiben csak nagyobb pofájuk lehet ennyi.


Jó miután ezt átgondoltad :D kezd el szugerálni magad. Mondogasd magadnak, van önbizalmam, szeretnek, a lányok, szívesen beszélnek velem. Ezt mantrázd be és kerüld mindenképp a negatív gondolatokat.


Ha ez is megvan, közelíts lányok felé, nyiss feléjük, barátkozz, beszélgess velük. Hogy innen mit hogy csinálj... hát annyi mindent lehet, én írhatok neked ha szeretnél, de ha van egy átlagos eszed, úgyis rájössz mit kell csinálni. Meg kezd el minnél hamarabb most még 17 vagy időd van bőven.

2017. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!