Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony vagyok?

Alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
145 cm és 17 éves lány vagyok.. olyan szar hogy a 12 éves gyerekek már velem egy magasak és ez nem vált ki belőlük tisztelet azt hiszik velük egy szinten vagyok mert alacsony vagyok illetve ami jobban zavar hogy a fiúk is gyereknek néznek még ha tudják is a korom nem érdeklem őket talán szégyelnének egy ilyen lánnyal járni . . rengeteg vizsgálaton voltam az esély 0 már nem növök mivel korán jött meg a menstruációm stb. Néha nem is érzem olyan embernek magam mint a többiek úgy érzem el vagyok nyomva .. szerintetek mit tehetnek ? Nem bírom ezt a bànàsmódot nem én akartam alacsony lenni és gyűlölöm magam is emiatt.. ti szégyelnétek egy ilyen embert ? Ismertek esetleg hasonlókat? Fiúk nektek nagy akadály lenne ha ilyen alacsony barátnőd lenne?

2017. aug. 7. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős amiket írsz mert velem is így bánnak az emberek. 158 centi magas 26 éves "férfi" vagyok. Volt aki a magasságom miatt akart megverni...
2017. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem a magasság teszi az embert.

Amúgy a fiúk egyaránt szeretik az alacsony és a magas lányokat is, nekem is van 145cm-es lányosztálytársam, és csinos, jól öltözik, szóval biztos nem lesz gondja a társkereséssel.

Pozitívuma: nyugodtan hordhatsz magassarkút, nem fogsz égimeszelőnek tűnni tőle, és lehet, hogy az összes gatya szára hosszú rád, még mindig könnyeb levágni/felvarrni, mint méretre varratni ;) (magas lányok esetében)

2017. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Alacsony vagy, de ezt ne szégyelld, mert van egy csomó előnye is. Ha később sem hízol el, akkor 40 évesen is 20-nak fogsz kinézni, amiért a nők 90%-a ölni tudna. Én 184cm/98 kg férfi vagyok, és volt ilyen magas barátnőm, aki kb 45 kiló volt. Minden idegen társaságban előadtuk fapofával, hogy ő az én testőröm, és elhitték. Kylie Minogue-nál szexibb csajt még nem láttam, és ő is kb. akkora, mint te.
2017. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen negatív gondolatokkal. A leírásból az derül ki, hogy feltehetően a (hormontermelő) belső elválasztású mirigyek sajátos egyensúlya miatt nálad korán kifejlődtek a nemi mirigyek és ezért csökkent ill. korán befejeződött viszonylag korán az agyalapi irigyben a növekedési hormon elválasztás.
2017. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Alacsony vagy és akkor ez van.

Fogadd el magad, mások meg le vannak sz@rva.Vannak ismerős leányzóim hasonló "méretben", de egyedi személyiséggel, ami naggyá teszi őket és a kis taknyok még pisszenni sem mernek közelükben.

Szóval,határozottság kisugárzása a tökmagoknál-szükség esetén fellépés, fiúknál meg nőiesség.

Ne micimackós pólót hordjál lényegében, hanem kicsit felnőttesebbet.

2017. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen
2017. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, olyanon amin nem tudsz változtatni, nem érdemes paráznod. Fogadd el, és legyél határozottabb. Volt hasonlóan picike barátnőm, aki annyira határozott és vagány volt, hogy még én is csak pislogtam. Szóval nem fognak elnyomni, csak légy nőies és magabiztosabb :)
2017. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lúzerek közt vagy. Normális embereknél nem számít a magasságod, én például az alacsony lányokat általában aranyosnak tartom, és sokkal jobban szeretem mint a magas lányokat. Egyáltalán nem rontana a helyzeten, ha a barátnőm lennél, sőt.

Szégyellni? Ha ez miatt valaki szégyell téged, akkor az egy büdös kretén. Ne foglalkozz velük.


"gyűlölöm magam is emiatt."

Ne tedd, hisz nem tehetsz róla, és nincs semmi baj a magasságoddal. Tudod, a körülötted lévő emberek gyökerek, ha beszólnak ez miatt, és ők váltanak ki belőled ilyeneket. Hidd el, ha normális emberrel lennél együtt egy ideig, nagyon megszeretnéd magad, mert rájönnél nincs semmi baj ezzel.


"szerintetek mit tehetnek ?"

Elfogadod, hogy alacsony vagy, és nem gyűlölöd magad ez miatt. Vagy életed végéig gyűlölni akarod magad ez miatt?


Ismerek alacsony lányokat, és szinte mindegyik örül amiért ilyen alacsony, olyat is ismerek aki még alacsonyabb is akarna lenni, mert magasabb a pasijánál.

2017. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Szia :)


Igaz, magasabb vagyok nálad, de én is alacsonynak számítok elég rendesen, így teljes mértékben meg tudlak érteni. Beletörődéssel, elfogadással kell kezelned a helyzetet, mert ezen tényleg nem lehet változtatni, nem lehet pl. diéta és edzés árán lefogyni, viszont előnyős ruhadarabokkal, magasabb talpú cipővel lehet picit csalni. :)

Igen, pici vagy, alacsony vagy, de ez miért zárná ki azt, hogy szép és vonzó légy? Nekem az ellenkező nem terén ez nem okozott problémát.

Anélkül, hogy beleélnéd magad, megkérdezhetném, hogy milyen kezelésen voltál? Hormonvizsgálaton esetleg.Rokonság is szintén alacsony termetű?

Javasolni szerettem volna a hormonvizsgálatot, én például Pécsre utaztam ez miatt, de mivel nem estem bele abba a kategóriába, így nem kaptam kezelést, ezért sem akarlak hiú ábrándokba kergetni.

2017. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem cukin alacsony csaj lehetsz, most még így 17 évesen tépődsz ezen, pár év, és rájössz, te így vagy különleges :)

egy igaz szerelem így fog imádni, a barátaidnak így leszel a kis "kis" kedvencük :)


ne tépelődj.


ja és vígasztaljon, hogy a törpe növésűek, kisemberek 140 alatt kezdődnek, tehát csak a normál magasságúak közt is csak az alacsony vagy.


én 160 vagyok, és a népesség java része így is magasabb nálam, de nem fogok szomorkodni, sose.


te 145 vagy, és pl. nekem - hozzám képest nem vagy olyan alacsony, mi például barátnők lennénk, csak én ÖREG vagyok, mert 40 vagyok, és én például már az irigyed is vagyok, mert te fiatal vagy és tizenhét!!! látod? mindig másokhoz képest mérjük magunkat. és másokhoz képest lehet jó vagy rossz. de hogy boldog vagy-e... az sose másokhoz képest fog számítani.


hidd el, szerencsés vagy, mert szép vagy, fiatal, és a férfiak imádják a dédelgetni való pici csajokat :)


a te korodban inkább még sok a bizonytalanság és a kritika. tök mindegy, hány centi vagy - ezt majd meglátod.


egyelőre a saját boldogságoddal legyél elfoglalva, és ne számítson, ki mit gondol, vagy mond. az legyen a lényeg, legyenek barátaid, hódításaid, legyél elemedben :)


idővel rájössz, ez csak a tini kori önmagad keresése volt, akkor mindenki tele van kérdésekkel és bizonytalansággal.


NEM A TESTMAGASSÁGOD, hanem a korosztályi jellemző marcangol. hidd el.


pár év, és rájössz.


addig is azt tanácsolom, hogy szeresd az életed, és a sok jó élménnyel feledtesd az esetleges rossz pillanatokat.


ui: neked a legtöbb pasi ideális partner :) gondolj bele, a 180-as colos csajok nem járhatnak megszólás nélkül mondjuk egy 165 centis Tom Cruise-zal, de te igen :) :) több a lehetőséged, mint hinnéd :)

2017. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!