Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen emberek?

Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik azt hiszik, hogy mindig igazuk van.

2017. aug. 7. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Én nem hiszem, hogy mindig igazam van. Én tudom.

Látod, most is igazam van, és ha épp nincs igazam, akkor pedig pont azért van igazam, mert azt állítom, hogy nincs igazam. Ez egy paradoxon.

2017. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze lehet, hogy most magamról beszélek, de azért légyszi olvassátok el a kérdező(aki én vagyok) és a Miquel nevű felhasználó közötti beszélgetést és írjátok le, hogy szerintetek kinek van igaza!
2017. aug. 7. 18:28
 3/13 A kérdező kommentje:
2017. aug. 7. 18:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Jogszabály szerint 14 éves kortól kikezdhet a húgoddal.

Ha meg mindketten akarják, akkor neked nincs beleszólásod. Kb ennyi.

A vita meg értelmetlen.

2017. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A csitri szó valóban megbánthat egy olyan lányt, aki nem tudja, hogy mit jelent pontosan, de nem értem, hogy ha nem tetszik, amit ír, akkor minek írsz vissza? Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2017. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4, Igen, lehet értelmetlen volt ez a veszekedés, de mégis csak a húgomról beszélt, amit ráadásul letagadott.


#5, Igazad van, nem kellett vissza írnom, de már késő.

2017. aug. 7. 18:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem kellett *volna*...
2017. aug. 7. 18:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez is egy fejlődési szakasz, ezért vagyunk sokfélék. Az ilyen ember többnyire nárcisztikus, vagy nem mer szembenézni azzal, hogy nem tévedhetetlen, távolabbról nézve esendő. Van, aki "kinövi", és van, aki nem.
2017. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert primitívek, tanultalan, műveletlen gyökerek. Aki intelligens, azt tudja, hogy nincs mindig igaza és meghallgat, elfogad más véleményeket, meglátásokat is.
2017. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerinteten kinek volt igaza?
2017. aug. 7. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!