Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy semmilyen halálesetkor nem tudok sírni? Normális?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, fiú. Az utóbbi években sok hozzám közelálló családtagot veszítettem el. Amikor megtudtam, hogy mi történt (minden alkalommal) nem tudtam sírni. Egyszerűen mintha nem dolgozná fel az agyam. Még pár nap múlva sem. Az első pillanatokban mintha mi sem történt volna, utána kicsit realizálódik bennem a dolog, de ennyi.

A hangulatomra rányomja a bélyeget, de sírni nem tudok. Eddig a temetéseken amiken voltam (csak olyanon voltam, ahol nagyon közeli rokonom halt meg) mindig ki kellett magamból erőszakolnom a könnyeket, csak azért, hogy ne szóljanak meg és ne lógjak ki a sorból.

Normális ez? Van valaki így rajtam kívül még?:/



2017. aug. 10. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hangulatom sem rontja el, bár hangulatom sincs, nem igazán vagyok képes bármit is érezni.
2017. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mivanveletek? válasza:
Szia! Nem vagy egyedül..Én pár nap különbséggel vesztettem el az Édesapám és a Nagymamám..Édesapám temetésén pár csepp gördült le,viszont a Nagymamám miatt már az a pár csepp is elmaradt...Nem minden ember reagál egyformán az ilyen szélsőséges érzelmeket produkáló életeseményre..A sírás vagy nem sírás,úgy gondolom nem függ össze a gyásszal és azzal amit érez belül az ember...Szóval abszolút ne parázz azon,ha nem tudsz sírni és ha valaki ezért megszól,ne foglalkozz vele..Úgy is csak Te tudod,hogy mi zajlik benned és egy temetésen inkább azzal foglalkozz mint egy olyan rokon szavával aki egy temetésen is csak arra figyel,hogy mások hogyan reagálnak..
2017. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!