Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nővéremtől normális, hogy...

A nővéremtől normális, hogy élvezi ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet amúgy h rossz kategóriába tettem a kérdést. Dena. Szóval én 15 éves vagyok, a nővérem pedig 17. Tegnap kitalálta hogy menjük el a közvágóhídhoz, a nagyvásártelepre (ahhoz a nagy elhagyatott épülethez) fotózni. Mondtam h az nem annyira jó környék, semmi kedvem nekem ehhez most. De mondta hogy csinálunk tök jó képeket, öltözzek, megyünk. És ő mondta h mit vegyek fel, egy short és egy croptop. És mondta h csak azért h jó képek legyenek. Aztán ő felvett egy majdnem melltartó nagyságú "pólót" és egy pi.csagatyát. mondtam hogy a helyében félnék h megerőszakolnak vagy ilyesmi. Ő meg csak röhögött, hogy úgyse lesz ott senki. Hát nem így történt, amikor bementünk ott volt egy rakás 16-18 éves fiú. Az egyik elordította magát h "ci.gááány jó bőröl ezek!" Mondtam a nővéremnel hogy húzzunk innen. De ő mondta h nem. Odajöttek a fiúk, egy ideig normálisak voltak, kezdtem megnyugodni, erre az egyik odajön hozzám rácsap a fenekemre és megszólal h elégjó elégjó. Közben a nővéremnek megmarkolta valaki a mellét (mivel kb egyszál melltartóban volt). Szóval tapizták őt is meg engem is, de rajta látszott h tetszik neki a szitu. Én mondtam h a kur.va anyátokat, nővérem meg csak jajjjnemár hagyjaatoook. Aztán mondtam neki h húzzunk innen de nagyon gyorsan. És jöttek ezek a fiúk utánnunk, és fütyültek, meg én tudjam milyen hangokat adtak ki. És kérdezték h szűz vagyok e, és a nővérem hátrafordul a húgi szűz, hihihi. Aztán szerencsére elértük a 24es(?) Villamost, de ők már nem érték el. És a nővérem csak annyit mondott h tök vicces volt, meg h nyugodjak már meg nem történt semmi.

Most azt érteném h ha azt mondják h jajjdeszép vagy, vagy h csinos vagy. Azt élvezi egy lány. De a nővéremtől az normális h azt élvezi h azt mondják neki, hogy ba.sználak, meg h jó bőr vagy. Utánna még felmentünk a nagynénénkhez, aki a bacsó béla utcában lakik. És az odavezető úton a nővéremtől megkérdezték h mennyi egy óra. Nekem meg csak annyit mondtak h kinyalnának. Én már majdnem elsírtam magam, a nővérem meg élvezte ezt, szerintetek ez nem 'beteg' egy kicsit?

Bocsi ha zavaros

15/L


2017. aug. 10. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Már bocsi de a nővéred egy ribi ... ne utánozd őt mert már teis nagyon jó úton haladsz felé következő kérdésed meg az lesz hogy

,,10hete késik a menstruációm lehetek terhes?"

Máskor ne menj el vele ,ne vegyél példát róla.

2017. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ri.banc a nővéred, náluk ez normális, nálad nem.
2017. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Xd elég jó sztori elolvastam mert jól kitaláltad, meg sokat lehet rajta röhögni, főleg amikor azt is leírod hogy a nagynénéd a bacsó béla utcába lakik XD

Azért látszik hogy elég nagy FAKE

2017. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a sztori, akkor a nővéred egy idióta. Nagyon felelőtlen dolog volt, amit tett. Máskor az első kellemetlen megérzésnél fordulj meg és menj haza. Meg is erőszakolhattak volna. Nem kell az okos nővéredre várni, ha úgy érzed, hogy nem vagy biztonságban, menekülj.
2017. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Szólj a szüleidnek erről. Lehet hogy a nővéred felcsapott fizetős hölgynek (ennél szebben nem tudom leírni hogy k@rva)

Amúgy nem, nem természetes hogy élvezi, előbb-utóbb megerőszakolják. Egyébként miért nem futottál el? A helyedben én nem vártam volna a nővéredre, hanem ott hagytam volna, ha már ennyi esze van. Nem mondtatok erről semmit a szüleiteknek, vagy a nagynénidnek? Kéne pedig.

2017. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Szokásos kamu sztori, be ne vegyétek...rengeteg nőismerősömet inzultálták már, és krvára nem élvezik a szitut, köpj fel és állj alá te kis szaros. Gondolom valami tinifiú lehetsz. Anyád büszke lenne rá.
2017. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Adam 333


Az unokatestvéremet és az egyik exemet is megerőszakolták. Egyik sem kihívó öltözködéséről híres, jólelkű, kedves nők. A hozzád hasonló undorító véglények miatt is emésztették magukat évekig, az exem öngyilkosságot is megkísérelt. Tényleg elképesztő, hogy vannak emberek, akik ezen a témán jót szórakozva általánosítanak. Számomra ez a legalja mindennek. Nem mellesleg férfiakat is szoktak megerőszakolni, így vihorássz a témán.

2017. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!