Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a halállal végződött igazoltatásról? Rendőrök, véditek az ilyen kollégáitokat?

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 10. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet errol barkinek velemenye? Azt sem lehet tudni mi tortent.
2017. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs véleményem, nem voltam ott, nem láttam.

Ahogy a mondás is tartja: "Messziről jött ember azt mond amit akar."

Egy dolog azért hagy bennem némi fenntartást.

Vannak rendőrautók, amelyekben van kamera és az igazoltatás szigorúan a kamera előtt történhet. A pesti leányzó esete óta vezették ezt be, ha jól emlékszem.

Szipiszupi hájtek trafik helyett inkább legyen kamera minden autóban, ami rögzíti a teljes szolgálatot.

Az ilyen esetek ezzel kiküszöbölhetőek lennének.

Sajnos így csak pártatlannak nem nevezhető tanúvallomásokra és a média által kreált lufira lehet támaszkodni. Ami messze nem tárgyilagos és nem is megbízható.

2017. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 444 mióta tekinthető megbízható hírforrásnak?
2017. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Fogom a fejem, hogy mi a f@ szt képzeltek az ilyen rendőrök? Gyilkosságért börönbe velük
2017. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Persze, mindíg a rendőr...

Ott bukik meg a sztori, hogy a barát a szemtanú... persze, hogy azt mondja ami a barátnak kedvez.

Mielött leszóljátok a rendőrőlet, gondolkozzatok már, hogy mégis miért csinálná azt amit ez a szerencsétlen állít? Hmmm? Szerintetek miért vernénk meg valakit ok nélkűl? Annak, hogy meg akarták bilincselni gondolom oka volt. Elárulok egy titkot: nincs olyan kolléga a közelben aki indokalatlanúl embereket bilincselget, és ver meg. Mondjuk az ország másik feléről nem tudok nyilatkozni...

Mindenesetre nálunk az összes kocsi kamerás, szóval ha akarnánk se verhetnénk meg senkit, se a kamerák elött se hallottam ilyenről.

2017. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

5-ös, haha vicces, nekem van ismerősöm aki rosszabb körökbe mozog, és neki vannak sztorijai arról, hogy miket is csinálnak a rendőrök amikről nem hall a nép.

Se okkal se ok nélkül nem verhet meg egy rendőr senkit, az más kérdés, hogy mi van akkor ha három rendőr vs. 1 "gyanúsított" és nincs szemtanú. Elárulom, megverik mint a szart. És akkor a korrupcióról még nem is beszéltünk

2017. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: érdekes. Engem miért nem vertek meg még rendőrök?
2017. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

Valószínüleg nem sok dolgod volt velük, mint normális állampolgár, ugye? Vagy csak szimpi voltál nekik.

Nem a légből kapom ezeket, nagyon sok hulladék rendőr van

2017. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!