Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okot nem adván, vad idegen...

Okot nem adván, vad idegen emberek is napi szinten belém kötnek . Semmi okot nem adtam nekik, ennyire rossz indulatúak mostanság az emberek?

Figyelt kérdés
Esztétikai műtétre kellett mennem , kint a váróban a csaj nagy hangon a párjának, nézd milyen feje van a csajnak (életemben nem kaptam még negatív kritikát ,pláne nem egy vad idegentől ,minden ismerősömtől ,hogy szép baba pofim van ,szép vagyok )ok nélkül lelkileg bántottak az utóbbi időben a pasik is , pl : büdös k..a (mert nem akartam tőle semmi komolyabbat és még a haverjait is rám állította,akiket szintén nem ismertem )és ez csak egy töredék 24/l
2017. aug. 10. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Vedd fel hangfelvételre és mondd neki/k , hogy a személyi jogaidat sértik és rágalmaznak ezért megy a feljelentés😊

Ha még jobban kötözködnek hívd a rendőrséget(erre vannak). Kész már nem is fognak belédtudni kötni😀amúgy le kell sz*rni más véleményét a külsődröl az a tiéd és azt csinálsz vele amit akarsz (addig amig nem vagy büdös😂). Szóval sz@rd le, vagy zsaruk aztán megláthatják, hogy kinek nagy a szája.

2017. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, ne foglalkozz ilyenekkel, az ő szegénysegi bizonyítvanyuk, h ennyire primitivek!
2017. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
A gyengébbe könnyű belekötni. Érdekes, belém nem szoktak. 184 cm/ 98 kg férfi vagyok, szénné tetoválva.
2017. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek attól kaparják el magukat, ha nem érik el a kívánt hatást!

Hogy is találkozhattok egy ilyen helyen?

- Ja, ő TÖKÉLETES és csak benézett a rendelőbe!:..

Ugyan már! - A legtöbb ember úgy próbálja a saját nyomorát semmissé tenni, hogy másokat egrecíroztat! A többség ilyen "gonosz törpe"!

Magasról és vastagon!...

2017. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3.asnak: a tetoválásoktól keményebb lettél? :D
2017. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!