Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ekkora baj már a mai...

Tényleg ekkora baj már a mai világban ha egy fiatal lány nem rib. anc?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom hogy most velem van baj vagy a társadalommal. Sok lány lenéz amiért még szűz vagyok 17 évesen, és bevallom lassan már kezdem cikinek érezni én is, de mindenképpen szerelemből szeretném elveszíteni. Bulikban a többi lány rib.anckodik meg smárol mindenféle idegennel, engem meg azért néznek le mert nem csinálom ezt, hanem csak bulizom és jól érzem magam. Egy ismerősöm szerint azért nincs barátom mert nem vagyok rib.i, mert a fiúknak csak ők kellenek. Hát én inkább halok meg egyedül ,de nem leszek rib.anc senki kedvéért. Sokan tényleg furán néznek rám, hogy nem rib.iskedem meg nem mutogatom a testem instagrammon (pedig azt mondják lenne mit mutogatni) Most tényleg ekkora baj, hogy nem vagyok rib.i 17 évesen, és csak egy őszinte kapcsolatra vágyom amiben van szerelem, és azért vagyok még szűz? 17/l

2017. aug. 11. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a tini pisisek osztják az észt. Az ő körükbe lehet baj, bár az intelligenciájuk nem sokkal több egy csecsemőnél még.
2017. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valaki nem szűz, az nem azt jelenti, hogy r..! Nem egy zárdában élünk.

Másrészt, én 21 éves koromig szűz voltam, és csak a primitívebb emberek röhigcséltek ezen, akiknek magukkal is bajuk volt. Szóval ne vedd magadra.

2017. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Igen, hatalmas baj
2017. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát látod... Én meg 20 évesen vagyok szűz. Engem a 15 éves húgom próbál oltogatni ezzel, de én nem lennék rá büszke, hogy 13 évesen eldobtam magamtól a gyerekkoromat. Igazából rengeteg lehetőségem lett volna elveszíteni, de valahogy egyiknél sem éreztem, hogy bármit is szeretnék tőle. Mindenesetre ne szégyelld, hogy ennyi idősen még szűz vagy. Inkább légy rá büszke, hogy nem fekszel össze minden második emberrel. Neked legalább van önbecsülésed.
2017. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló gondolkodásom van. Egy nagyon jó barátom mondta nekem azt, hogy meg kell tudni különböztetni a szexkapcsolatokat a tényleges párkapcsolatoktól. Az előbbi csak a kölcsönös örömszerzésre irányul, az utóbbi pedig a hosszútávú eggyütt létre. Valószínü hogy az ismerőseid nem párkapcsolatban vannak, csak szexkapcsolatban. És nem hinném, hogy valaki azért k@rva lenne, mert fiatalon elvesztette. Persze, a körülményektől függ ez is. Ha egy 15 éves elég érett gondolkodásmóddal rendelkezik és megtalálta a megfelelő partnert akkor szerintem a szeretkezéssel sincs probléma. A másik véglet meg az, aki fiatalon vesztette el, és tényleg nem volt rá felkészülve. Egy ismerősöm 14 volt mikor elvesztette. Mikor megkérdeztem hogy milyen volt, csak annyit felelt rá, hogy "undi". Szerintem természetes hogy azzal szeretnéd elveszíteni akit tényleg szeretsz. Az első szexuális élmény egész életre meghatározó esemény lesz, főleg a lányoknál. Egyébként én csak annyit tudok mondani, hogy ne barátkozz azokkal az emberekkel akik szerint ciki 17 évesen szűznek lenni. Istenadta joguk volt/van hozzá hogy elveszítsék a szüzességüket, és neked is ugyanilyen jogod van arra hogy várj a szexel.
2017. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Ők sem ribik, hanem inkáb úgy mondanám élők, akik élnek a lehetőséggel. Nem baj, hogy te érettebben gondolkozol, de ne legyél erre büszke, mert lehet egész életedben csak vársz majd az igazira, a szerelemre, de az a fiú lehet téged nem fog szeretni miután megvoltál neki...szóval nehogy egy nap a nagy várakozásban, arra eszmélj hogy 53 éves petrezsejmet áruló fogatlan szatyorka vagy.
2017. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz velük, majd ha 30 évesek lesznek ezek a kislányok olyan kiéltek lesznek h kutyának sem fognak kelleni. Szerintem az normális hogy 17 évesen szűz az ember. Ahogy látom a társadalomnak nem érdeke az hogy az ember normális életet teremtsen, sokkal inkább a mának élni, aztán halvány gözük se motivációjuk nincs hogy mit akarnak felnőtten. Mond meg ezeknek a kislányoknak, ha gyötrelmes, kín keserves életet akarnak élni felnőtten akkor jó irányba haladnak. Míg fiatal az ember azon múlik minden milyen alapokra tervez indul.. ha ezek a fiatal évek ilyen akaratgyengén részegség bulizgatásokból dugásából áll akkor ne reméljenek semmi jót hátra lévő életükbe. Aztán majd megeheti őket az irigység hogy másoknak miért jön össze..
2017. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, ha 17 éves korában még szűz az ember. Amúgy meg nem sokáig kell már elviselned a tinik társaságát, hiszen gondolom 18 évesen érettségizni fogsz.
2017. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, én itt vagyok 20 évesen úgy, hogy még csak nem is csókolóztam soha, pedig lett volna rá lehetőségem, de egyszerűen nem éreztem helyesnek, hogy csak azért tegyem meg, hogy elmondhassam magamról, hogy én már csókolóztam/szexeltem stb... Maximum gimiben "ciki" az ilyesmi, de később értelmesebb körökben senki nem fog a szexuális életedben vájkálni.
2017. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem sőt! Ha pár évvel idősebb lennél...



A normális lányok többnyire foglaltak. Majd amikor a dagi csaj elküld, mert ő a sportos pasikat szereti, vagy azt kifogásolja, hogy te nem vagy "divatos", akkor cs.szheted a belsőt és pasiként elkondolkodsz, hogy:

Vagy kizárod az egészet és egyedül maradsz.

Vagy pszichopata hazudós csajozógép leszel.


Amúgy egy 17-20 éves sráctól ne várj többet. A srácok később érnek.


Az ismerősöd meg debil.

2017. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!