Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik azok az emberek, akik a...

Kik azok az emberek, akik a "szarból is várat tudnak építeni"?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy tudnak zenélni tudnak rajzolni/festeni, főzni, amihez bármihez amihez hozzáérnek tökéletes lesz, mindenkihez 'úgy' tudnak hozzáérni (szenvedélyesek) soha nem unalmasak...

Ezeket az embereket hogyan hivjak?

2 ismerősöm van ilyen, mindig titkon csodáltam őket.

Én sajnos nagyon kevés dologban vagyok jó



2017. aug. 11. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi a helytelen Irásert egy a hablatyolert, telorol írtam rossz a szovalaszto

Gondolom lehet érteni...

2017. aug. 11. 12:37
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
gaspar gyozo
2017. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
O. Viktor.
2017. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az ügyesek !...és az ügyetlenek is, csak azok szar várat építenek! /bocsi de Murphy "kényszerített" erre a válaszra! :-) / Azt mondják aki sok mindenhez ért az nem ért semmihez! Te kevés dologban vagy jó, ezért bizonyára vannak irigyeid!
2017. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mást kérdezel,és másra gondolsz! azok tudnak a szarból is várat építeni amikor valami annyira szar,hogy reménytelen megjavítani,de ők mégis megtudják!Vagy nincsenek meg a lehetőségek /nincs hozzá semmi, pl új alkatrész,valamilyen anyag de ők mégis meg javítják! megoldják a lehetetlent! /így gondolom/ :-)
2017. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Magyar Honvédség katonái.
2017. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!