Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért engendik el a 14 éves...

Miért engendik el a 14 éves csajokat "piálós bulikba"?

Figyelt kérdés
Van már lány akit ismerek és sokat buliznak. Én 1 évvel idősebb vagyok és nem engednek el. (Bár megsem hívnak) Ez által nekem nincs sok barátom nem járok el otthonról szinte senkit sem ismerek. De hogyan gondolkoznak ezek a szülők akik elengedik a gyereküket?? (Akár vidékre is piával) :(((

2017. aug. 11. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Jellemtelenek azok a szülők akik elengedik a kislányukat az éjszakába
2017. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos hogy elengedik őket lehet hogy kiszoknek ilyen idos lányt nagyon nehéz megállítani ha menni akar mert kamasz lehet lop egy kis pénzt es kiszokik, ilyenkor nagyon nehéz bírni velük főleg ha kan kell neki, szulok elalszanak hamar ő meg lelép.
2017. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem verik nagydobra, hogy folyni fog szesz - meg más egyéb is!

Ha tudnák a szüleik, szó sem lehetne arról, hogy elengednék őket!

- Más kérdés, hogy vannak annyira agresszívak manapság már a fiatalok, hogy mondhat, amit akar az apja - anyja, megy és kész!

Egyetlen komolyabb akadály talán csak az lehet, ha nincs mit suttyomban kivenni anyu erszényéből, - mert ekkor a haver(ok)nak ki van szolgáltatva az ember (és illik egyszer valamilyen formában visszaadni a kölcsönt).

2017. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Tán irigy vagy, kérdező? :)

Egyébként ez a szülő generáció az, aki a 80as években volt fiatal, huszonéves, a rendszerváltás korában. Ők érezték meg a liberalizmus korszakát még a felnőtt életük elején, egy csomó olyan dolog bejött nyugatról, ami azelőtt még nem volt. Valószínűleg két kanállal habzsolták az "életet", nem volt idejük és energiájuk felelősségteljes szülővé válni, agyban nem nőttek fel. És ez generációról generációra erősödik a jelen tendenciák alapján.

2017. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kamasznak újdonság az alkohol, és nem tudja a határait sem, így a legtöbbjük sajna részegre issza magát. Egy olyan bulinak ahol alkohol is folyik sok veszélye van, főleg ha szórakozóhelyen tartják. Könnyű leitatni őket...és hát gyakorlatilag azt csinálnak vele amit akarnak. Ez az egyik véglet, a legrosszabb eshetőség. A szülök viszont természetes hogy aggódnak a gyerekeikért. Én még tavaly voltam szilveszterkor egy házibuliban. A szüleimnek előre mondtam, hogy valószínü alkoholt is fogok inni. Annyit mondtak, hogy tartsam a mértéket, és hogy vigyázzak. Jól sikerült a buli, de inkább a beszélgetésen volt a hangsúly és nem az iváson. Láss csodát, nem voltam berúgva. Jól éreztem magam és ennyi volt az egész. Azt se mondanám hogy az alkohol ivás "menő" lenne. Sosem értettem hogy mi a menő egy 15-16 évesben aki részegen egy padon fetreng. Inkább gusztustalannak mondanám. Engem nem tiltanak el az alkoholtól a szüleim, de bulikba sem szoktam járni. Nem szeretem a hangzavart, és a sok embert. Ritkán iszok, akkor is csak családi összejövetelen koccintok egy pohár borral, vagy néha megiszok egy pohár likőrt. Ez úgy 2-3 havonta van. Szilveszterkor volt az, mikor többet ittam, de akkor se részegedésig. Bűntudatom is volt utánna, mert azt gondoltam hogy ez túl sok volt. Többnyire borozgattam, meg pezsgőzgettem. A szüleim azelőtt elkérték a lakcímet, és azt mondták hogyha baj van akkor értem jönnek. Laza pórázon tartottak, és még sem lett belőle semmi baj. Lehet mondjuk ehhez apám is hozzájárult. Alkoholista, így ha meglátok egy pohár alkoholt mindig bennem van a tudat hogy én sosem szeretném úgy végezni mint ő.
2017. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sry, lemaradt a 15/L. Előző válaszoló voltam.
2017. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem, az esetek többségében a szülők, nem tudják, hogy a 14 éves lányuk "piálni" megy a buliba.
2017. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!