Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Jamle29 kérdése:

Hogyan tudnám fejleszteni a beszéd készségem?

Figyelt kérdés
Sokszor amikor akarok beszélni egy lánnyal hogy majd barátok legyünk majd már együtt legyünk nem tudok elkezdeni vele kommunikálni mert nem tudom hogy miről beszéljek vele nem tudok előhozni valamit amiről lehetne és azért a sablonos dumákat (szia hogy vagy? stb.) meg hanyagolni szeretném

#beszédkészség #témafelhozatal #sablondumák
2017. aug. 12. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a netes csevegésselbsokat fejlesztettem a személyes kommunikációmon. Sokat irogatsz valakivel, nő a kreativitásod, joban vágbi fog az eszed. De oerszebnem csak irésban, hanem személyesen is lehet gyakorolni. A lényeg, hogy csináljad. Szóval gyakorolj, ha sokat csinálod javulni fog a beszélőkéd. Én itt is időnként írogatok lányokkal.
2017. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot
2017. aug. 12. 12:12
 3/3 anonim válasza:
Bővíteni kell az érdeklődési kört és így több mindenről szeretsz majd beszélni. Sorozatok, könyvek, hobbik. Esetleg híradót hallgatni, rádiót hallgatni, hogy a mindennapi eseményekről is tudj beszélni. Retorikát pedig könyv olvasással, hangos felolvasással,nyelvtörőkkel, beszéd szavalással lehet fejleszteni.
2017. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!