Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Semmi nem áll távolabb tőlem a műszaki dolgoknál.


Komolyan mondom úgy érzem, mintha a mai világban mindenki fizikus vagy műszerész lenne. Nekem 6 évig volt nyomógombos telefonom, amikor már rég mindenkinek okostelefonja volt. A mostani okostelefonom másfél éve van nálam (csak azért váltottam, mert a nyomógombos már végképp tönkrement), használtan vettem, mert műszaki területen nagyon árérzékeny vagyok (egyébként szórom a pénzt mint az állat, sajnos nem tudok spórolni, de ez a terület kivétel alóla, mert ebben nem tartom fontosnak a minőséget), a kinézet is számít egy picit, de az kb. csak azon a szinten, hogy ne legyen antennája a telefonomnak 2017-ben, ennyi, szóval újat biztos hogy nem veszek mert túl sokba kerül. Kötélből vannak az idegeim, de szerintem idegileg nem bírnám ha egy több tízezres telefon lenne nálam állandóan, szerintem az ahhoz túl nagy érték, hogy közterületen nálunk legyen. Ha a tízezres telefonommal történik valami, akkor az még a több is veszett Mohácsnál esete, nem baj. De egy 50 vagy 100 ezres telefonnál idegrohamot kapnék. Ha valaki megkérdezné, hogy milyen telefonom meg laptopom van, nem tudnék rá válaszolni, mert fogalmam nincs, mert előbbit csak telefonálásra, utóbbit csak netezésre használom, akkor meg mindegy milyen fajta.


Még kb. egyszer sem mentem fel a netre a telefonommal, azt sem tudom hogy kell, csak sejtéseim vannak. Nálam nagyobb műszaki analfabéta nem tudom van-e a korosztályomban, pedig fiú vagyok. Idegen számítógépet van hogy nem tudok bekapcsolni vagy kikapcsolni (és ezt szó szerint értsétek). Nekem annyi a lényeg, hogy legyen net a laptopomon, a telefonommal meg tudjak telefonálni és kész. A közösségi oldalak közül csak Facebookon vagyok fent, de van, hogy több napig felé se nézek.


Az autók nem érdekelnek, kb az öt legismertebb autómárkát talán ha fel tudnám sorolni, de még abban sem vagyok biztos, szóval ennyire nem. Nincs jogsim, nem is tervezem letenni, városban minek.


Egyébként teljesen átlagos fiatal vagyok, sok haverral, csajokkal, minden, de ebben az egy dologban teljesen eltérek a korosztályomtól.


22/F



2017. aug. 12. 14:58
 1/4 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
38%
Szerintem ez egyáltalán nem hátrány, inkább előny, mivel nem függsz a közösségi oldalaktól. Bár néha hasznos, ha meg tudsz valamit nézni a telefonodon a neten, viszont ha talpraesett vagy feltalálod magad. Számomra érdekes a személyiséged, legalábbis az alapján amit leírtál.
2017. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Én ennyi alapján imádlak :D


Szerintem nincs veled semmi gond, jó, hogy nem vagy az a típus, aki csak a mobilját tudja nyomkodni minden helyzetben, főleg ha unatkozik. Nem hinném, hogy gáz lenne férfi létedre, én ennyi alapján ugranék rád, mert hasonlóan nem érdekelnek ezek a cuccok :)


22N

2017. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg 15 évesen nem tudok zenét letölteni a telómra, tök lassan írok mobilon, no name 2-3 éve használtan kapott telóm van.

Engem mondjuk még furcsábbnak látnak, mert a mai világban mindenkinek IPhone-ja vagy egyéb csúcsszuper okostelója van.

2017. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a probléma? Nekem 25 éve van mobiltelefenom, de az első okostelefont 3 hónapja vettem. Jogsim, autóm, soha nem volt, de a hiányát sem igazán érzem. Nem mindenki technika meg "kütyü" mániás.
2017. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!