Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan tényleg csak akkor...

Sokan tényleg csak akkor értik meg, hogy "nem", ha válaszra sem méltatod őket?

Figyelt kérdés

bocsi, innestol kezdve ekezet nelkul irok, mert telorol vagyok es ugy sokkal gyorsabb. szooval.. tobbszor is tapasztaltam mar, hogy hiaba mondom meg valakinek huszadszorra is hatarozottan, hogy nem akarok tole semmit, es nem akarok talalkozni vele, akkor se erti meg, es tovabb probalkozik.. kedves vagyok, persze, mert senkivel nem szeretek flegmazni termeszetembol adodoan, meg ha nem irok vissza, akkor is buntudatom van, de ettol fuggetlenul semmivel nem hitegetem a masikat, sot.. miert nem kopnak le egyesek igy se? ha valaki kedves veluk, akkor mar nem hiszik el, hogy nincs eselyuk? aztan sirnak, ha egy csaj bunko veluk, meg lecsunyazza oket, de ezek szerint a szep szobol tenyleg nem ertenek.. de szerintem ennel nagyobb tiszteletlenseg nincs, ha en tisztelem annyira, hogy nyiltan visszautasitom, akkor fogadja el, es keressen mast. nem hiszem, hogyha sokaig keres, nem talal legalabb egyet, akinek tetszik..

19/L



2017. aug. 12. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Néhány pasi azt hiszi, hogy csak kéreted magad, és meg kell hódítania.

Miután vissza se írsz, azt már nem veszik kéretésnek és sértődötten abbahagyják a próbálkozást.

2017. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Jaj ne is mond. Már én is azt gondolom, hogy nem érdemes senkit se nyíltan visszautasítani, mert utána hallgathatom az átkozódást :D. Most mondhatják sokan, hogy de ők normálisan reagálnak a visszautasításra, de én már ebben akkor sem hiszek.
2017. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de nem az, en nyiltan visszautasitom, csak ugy gondolom, ahhoz nem kell bunkonak lenni.. de maskepp megse ertik meg :D es am eleg hulyenek kell lenni, hogy tobb honap, meg ev utan is azt higgyek, hogy csak keretem magam xdd
2017. aug. 12. 16:48
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos igen, sok ilyen ember van.

Egyik (már nem) barátnőm is ilyen volt egy sráccal, kajtatott utána folyamatosan, már én szégyelltem magam. A srác többször elutasította, de barátnőm nem értette meg.


De velem is volt ilyen, hogy álltam egy koncerten, és odajött egy srác, jaj milyen szomorú az arcod, udvarolni kezdett, nem értette meg, pedig tagoltan, többször elmondtam, hogy a koncertet szeretném élvezni, és randizni jöttem. Aztán elment vécére, még akkor is azt tolta, hogy várjam meg, rögtön visszajön, stb. Gyorsan átálltam egy másik helyre.

De volt, hogy boltban, vásárlás közben udvarolt egy férfi, mondtam neki, hogy van barátom. Ezt sem értette meg, tolni kezdte, hogy ettől függetlenül összejöhetnénk.

Áh.


Mondjuk a lecsúnyázás azért nem szép dolog. :D

2017. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

-és nem randizni jöttem


Oké, amúgy azt is megértem, ha valakinek már nagyon elege van és csúnyán küldi ez az illetőt.

2017. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Én például kifejezetten örülnék neki, ha mindenki nyíltan és egyenesen elmondaná, amit gondol. Mi van abban, ha azt mondja valaki, hogy nem? Minden embernek más az ízlése és az igénye. Sokkal egyszerűbb lenne az élet, ha mindenki elmondaná a másiknak őszintén, hogy mit gondol vagy érez a másikkal kapcsolatban.

Bár velem olyan is volt már, hogy miután nemet mondott a lány, tényleg hanyagolni kezdtem, aztán utána meg is kaptam, hogy "azt hittem, kitartóbb vagy"... 4 évig voltunk együtt utána. Úgyhogy ti sem vagytok egyszerűek...

2017. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6# az egy dolog, de nalam a nem az tenyleg nemet jelent. plane, hogy nem is csak egyszer mondom, hogy nem, hanem akarhanyszor ujra beprobalkozik...
2017. aug. 12. 16:59
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
te girosz :D
2017. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

"Úgyhogy ti sem vagytok egyszerűek..."

Oké, egy nőből általánosítasz. Mi lehetne ennél világosabb: Van barátom, nem szeretnék randizni, sajnálom. Fülhallgató bedug vissza a fülbe, de tovább tolja.

És mint írtam nők között is van ilyen, aki nem fogja fel, ha a férfi nem akar tőle semmit.

2017. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Akár én is kiírhattam volna ezt a kérdést sajnos.

Egyik csoporttársam az egyetemen 2 éve szerelmet vallott, visszautasítottam teljesen normálisan. Azóta is nyomul, elhív ide oda.. Kb ezerszer mondtam hogy nem megyek vele sehova. Erre megsértődik hogy én milyen vagyok...

A másik fiú egy éve szólitott le az utcán. Elkezdtünk ismerkedni, de időközben rájöttem nem akarok vele lenni. Borzasztó a helyesírása, semmi közös téma.. Őt is visszautasítottam normálisan. Persze azóta is keres. Komolyan nem tudom megérteni hogy miért alázzák magukat. Ha engem visszautasít egy fiú, akkor felfogom, és nem nyomulok tovább hónapokig, évekig mert a másik agyára megy ez a viselkedés.

Én is kedves vagyok általában mindenkivel. Lehet ez téveszti meg a te esetedben is a fiúkat..

22N

2017. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!