Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne legyek ideges?

Hogy ne legyek ideges?

Figyelt kérdés
Egy folytonos "lakótársam" mindig ideges, feszült, és össze-vissza hazudozik. Az idegességét akaratomon kívül is átveszem, ÉS EZT SAJNOS NEM TUDOM, HOGY, HOGYAN AKADÁJOZZAM MEG:( (szerencsére már csak 1-2 hónap, és elköltözünk🙌)
2017. aug. 13. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Te te vagy. Sajnáld hiányosságaiért. Mond magadnak, én egyéni vagyok, mindentől külön álló. Állapotom csak elmémen múlik.
2017. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orditozzatok egymassal hatha az majd levezeti a feszultseget. Viccen kivul ha eppen duhrohamot kapnegyszeruen hagydnott menyj el setalni, ulj at egy masik szobaba stb. Igy kikerulod a mergesseget, es nem fog rad atragadni. Ha meg esetleg megisakkor menyj el például futni. Igazabol mindegy mit edzel, gyak fajjon fizikailag. Nagyon fajjon. Rold magad at a hataraidon. Addig ahol mar orditani rudnal a fajdalomtol. Na en ezt szoktam csinalni ha ideges vagyok. Nemtudom attol hogy faj lenyugodok. Es kozben meg erosodsz is😁
2017. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vegyél 2 pár box kesztyűt és rendezzétek le a dolgokat amikor idegeskedik :D
2017. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvass egy kicsit Buddha filozófiát más emberek viselkedéséről.
2017. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!