Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek ténylegesen olyan...

Ismertek ténylegesen olyan embert, akiről kiderült, hogy a netes kommentekben másként viselkedik, mint a valóságban?

Figyelt kérdés
Oké, hogy itt névtelenül általánosságban felszabadultabbak az emberek, de azért van egy értelmes határ szerintem.
2017. aug. 13. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a valóságban sokkal kevésbé vagyok ennyire magabiztos, és összeszedett. Nyilván kommentekben bőven van idő megfogalmazni a mondandódat.
2017. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Anonim oldalakon, mint amilyen ez is, simán elmondom őszintén a véleményem bármivel kapcsolatban, élőben viszont alig szólalok meg, úgy kell kb harapófogóval kihúzni belőlem a szavakat, mert úgy érzem, nem érdeklem az embereket és a külsőm miatt már azelőtt megvan rólam a véleményük, hogy megszólalnék..
2017. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de extrémebbekre gondoltam. Pl. valaki neten arogáns, mindenkit Dunába akar lövetni, a valóságban meg megszólalni se szokott.
2017. aug. 13. 23:29
 4/10 A kérdező kommentje:
*arrogáns
2017. aug. 13. 23:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Én élőben sokkal kedvesebb, megértőbb vagyok, és érezni a pozitív kisugárzásom, szeretetem (nyugodt, kedves hangsúly, szemkontaktus, stb) ezért is imádnak élőben nagyon az emberek. Itt csak egy bunkó parasztnak tűnök, mert nem érdekel nagyon hogyan is írok ide, mert úgysem számít.


Ismerek olyan embereket, akik itt nagyon szeretnek beszólogatni másoknak, élőben pedig már attól zavarba jönnek hogy beszélni kell a boltban az eladóval.

2017. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hat en ismerek ilyet, de nem névtelenul teszi, hanem messengeren mindenkit serteget meg elkuld melegebb eghajlatra, mindenki ilyen olyan krv@ arulkodik rank kuldi a baratait stb. Eloben meg oda sem jon hozzank ugy csinal mintha semmi sem tortent volna, mosolyogva koszon es ennyi. Itt bezzeg nem kuld el sehova😂


Meg van megegy de az nem olyan durva hogy az egyik barstnommel neten tok jol lehet beszelgetni, beszedes, stivesen valaszol, viszont eloben egyszeruen nem tud olyan jol kommunikalni. Felszavas valaszokkal elintez mindent, mikozben meg messengeren hosszan kifejti mindenrol a velemenyet.

2017. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem is volt ilyen, egyik osztálytársam állandóan bántott faceookon, azt se tudom, miért igazából, mert sose beszéltünk, vagy csak alig. eleve volt egy olyan stílus,a hogy mindenki dögöljön meg, e élőben csak ült és kussolt, már bocsánat
2017. aug. 13. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkivel az a tapasztalatom, hogy élőben sokkal könnyebb-gördülékenyebb-vidámabb a kommunikáció.
2017. aug. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg a neten vagyok mindenkivel normális, mert az életben már mindenkit elküldtem a francba. :D

Leegyszerűsítve az ember pont olyan mint egy kondenzátor, ki előbb, ki később sül ki agyilag.

2017. aug. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pl. magamat, de csak azért, mert ugye írásban nem azonnal kell kilökni magunkból azt, amit szeretnénk, át tudjuk fogalmazni a gondolatainkat. Élőszóban gyakran beleesem abba a hibába, hogy túl sokáig gondolkodom azon, milyen szó lenne a megfelelő, belebonyolódom, és pont az egyik legrosszabb, legkevésbé odaillő verziót mondom ki, nyökögök, barokkos, sok körmondatokban beszélek. Írásban jobban tudom tartani a mértéket.


Olyat meg ezret ismerek, aki kommentben kutyáz mindenkit, mindenkiről megvan a véleménye, és beszól, élőben meg összekakilja magát, ha vki egy picit hangosabban szól rá. Vagy épp olyanoknak a talpát nyalja alamizsnáért, akiket a neten fikáz.

2017. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!