Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van elkényeztetett...

Nektek van elkényeztetett barátotok/barátnődtök/haverotok/ismerősötök?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatra gondolok. Olyan ember, aki mindig megkapott szinte mindent a szüleitől, alig kellett dolgoznia és sokszor nem érezte át a helyzeteteket, nem értette meg, ha nem volt mondjuk pénzetek vagy dolgoznotok kellett. És végül ezért is kezdtétek egymást hanyagolni, mert egyre jobban kiütköztek a különbségek.
2017. aug. 14. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Szia.

Talán a te felfogásod szerint en el vagyok kenyesztetve...

Megkapom amit kell, nem nelkulozunk, markas telefont kapok szulinapomra.

Viszont segitek otthon, dolgozok, öcsemet rendezem, amikor szunetben nagyszuleimnel vagyok, akkor meg allandoan segitek a mezogazdalkodasban.

Attol hogy szerencses helyzetbe szulettem, nem vafyok elkenyesztetve.

2017. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
vannak ilyenek, egyik baratnom es en is hasonlo helyzetben vagyunk, de nem hanyagoljuk egymast, eloben ugyanugy elbeszelgetunk :)
2017. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen barátnőm.

3., legkisebb gyerek a családjában, az anyja takarítónő, az apja gyári munkás.

Mindene márkás volt, a zoknija, cipője, melltartója, sminkje stb.

Minden évben 2-3 új telefont kapott.

Minden hülyeséget(pl rózsaszín műanyag gyémánt 500 Ft-ért, sulis mikulásvásárt félig felvásárolta 10 000 Ft-ból.)megkapott.

Néha beszóltam neki ezért, mert szerintem ez nem normális, meg mégis, hogy képzeli, hogy neki minden alanyi jogon jár.

Én nem húzok le ennyi pénzt a szüleimről pedig ők kb 2x annyit keresnek, mint az ő szülei+ még itt van a nagyszülők keresete is, de tudom, hogy, ha így viselkednék nem jutna pénz nővéremnek egyetemre, nekünk kajára, utazásra stb.

2017. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Nem, nem erre gondoltam. :) Dehogy. tudom, hogy a jómód nem egyenlő ezzel.


Elfelejtettem leírni, hogy a barátom/haverom lassan negyven felé közelít. Főiskolán ismerkedtünk össze, ott nagyon jól elvoltunk, csak aztán jött a rögvalóság-számomra, ő meg ugyanúgy él, mintha tini vagy főiskolás lenne. Nem az zavar, hogy neki nem kell dolgoznia, hanem hogy nem érzi át a helyzetemet, miért vagyok fáradt, miért nem érek rá, sokszor rám neheztel, büntet.

Mondjuk ő jóval idősebben is kezdte a főiskolát, nálam is idősebb.


2. válaszoló Az jó, nálunk sajnos mostanában csak feszültség van ezekből kifolyólag.

2017. aug. 14. 13:28
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Ez durva. Műanyag gyémánt. :) Amikor az ilyenek még fontosak voltak. Sajnos felnőtt emberről van szó.
2017. aug. 14. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, Szerintem ne beszeljetek az anyagi dolgokrol. En is igy oldom meg. Ha kapok valami ujat nem kezdem el mutogatni neki, mert tudom, hogy zavarna. Ha o kap valamit akkor meg orulok vele egyutt.
2017. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Már nem is tartom vele a kapcsolatot, most megyünk középsuliba, mindketten másik iskolába.

Igazából nem emiatt lett vége a barátságunknak, hanem, mert rájöttem, hogy az utóbbi 1 évben ő meg a többi barátnőm csak csicskáztattak, akart hívni, hogy találkozzunk, benne lettem volna, de a megbeszélt időpontok valahogy sosem jötte ki jól mindkettőnknél.

Már durván 1 hónapja nem beszélünk, pedig legjobb barátnők voltunk, ő volt a lelki szemetesládám, most viszont otthon csak h.ly. r..ancként emlegetem már 2 hónapja.

2017. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!