Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki magasabb nálam...

Mindenki magasabb nálam :/,170 cm es fiú?

Figyelt kérdés
Van itt olyan , aki alacsonyabb nálam , mert kb. Mindenhol mindenki magasabb nálam.:/
2017. aug. 15. 14:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2017. aug. 15. 14:52
 2/14 anonim ***** válasza:
158 centi vagyok. 26/F
2017. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Ezt én is észrevettem, hogy a férfiak körében a 170 szinte a legalacsonyabb, amolyan belépőszintű magasság. Bocsi a tőlem alacsonyabbaktól, de én sokszor azt érzem, hogy aki nálam is kisebb az tényleg periférián kívül van és csak bolyong a vakvilágban (nem mintha ez rám nem lenne igaz). Kedves kérdező! Az a legrosszabb érzés, amikor vársz valahol - buszra, pénztárnál - és azt veszed észre, hogy a 12-14 éves iskolás kislányok - akik sokszor még uzsonnatárolós Micimackós és Jégvarázsos iskolatáskát hordanak - is magasabbak tőlem, vagy legalábbis velem egymagasak. Na olyankor legszívesebben a föld alá süllyednék szégyenemben. Olyankor tényleg nem tudom hibáztatni azokat a csajokat, akik legalább 175/180 magas (vagyis átlagos) pasival hajlandóak ismerkedni, mert a szakállam ellenére ugyanúgy gyerekesen nézek ki és semmi férfiasság sincs bennem. Undorodok magamtól és alig várom, hogy vége legyen ennek a tortúrának, amit mindennap átélek.

24/F

2017. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te azonban még ne aggódj! 16 éves vagy és 3-5 centit halálbiztos, hogy még nőni fogsz 20-22 éves korodig (az életemet fel merném rá tenni). 175 pedig már egyáltalán nem gáz. Csak egyél sokat egészségesen, aludj eleget és sportolj (nem kondi! hanem úszás, kosárlabda, szertorna stb.), amit sajnos én egyiket sem tettem meg.
2017. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó te hány cm vagy?

Amúgy ismerős az érzés ,a férfiaknál a 170cm a legkisebb. Ettől alacsonyabb kb. tuti nincs.

2017. aug. 15. 15:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Én alacsonyabb vagyok nálad. 168 cm.
2017. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

164 cm/F

Van barátnőm. Vannak alacsony lányok, bár mintha egyre kevesebb lenne. De van 160 cm magas haverom, neki egy fejjel magasabb a csaja és nem zavarja őket.

2017. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De azt nem mondanám, hogy nem érzem magam rosszul ettől függetlenül legbelül.
2017. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
175 körüli magasságommal kevés olyan emberrel találkozok aki alacsonyabb. mondjuk én nem érezném rosszul magam akkor se ha csak 160 lennék...
2017. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#5: "Utolsó te hány cm vagy?

Amúgy ismerős az érzés ,a férfiaknál a 170cm a legkisebb. Ettől alacsonyabb kb. tuti nincs."

---

Én pontosan 170 vagyok (+-1 attól függően, hogy egész nap pihenek vagy dolgozok). Nem mondanám, hogy a legkisebb, de ahogy fentebb is írtam, ettől alacsonyabb pasik már tényleg borzasztó hátrányban vannak (nemcsak társkeresésben, de társadalmi megítélésben is komoly hátrányt szenvednek). Mert ha sok különbség nincs is 168 és 170 között, de utóbbi már azért csak a 170-es tartományban van, ami lélektanilag sem mindegy. Persze ettől még nem lesz nagyobb esélyem barátnőre, mint egy 167 mély pasinak, de legalább elmondhatom, hogy elérem a 170-es határt, ami semmit nem jelent ugyan, de csak jobban mutat, mint az átlag nők 160-as magasság tartománya, szóval érted. Főleg, hogy társkereső oldalakon a totál minimum magasság, amit eddig nőket láttam megadni az 170 cm, persze az is nagyon ritka, inkább a 175/180 a jellemző. 170 alatti pasit viszont tényleg egy nő sem keres már csak elvből sem egy ismerkedős oldalon. Ha ennyi fogsz maradni (nem tudom, hogy szűz vagy-e még), akkor tényleg csak úgy lesz esélyed barátnőre, ha átlag felett teljesítesz a személyiség/arc/egzisztencia hármas terén. Nekem ezek közül az arc van meg, mint pozitív tulajdonság (helyes vagyok), de jól mutatja az alacsonyságomból származó hátrányomat, hogy 24 vagyok, szűz és akárhány csajjal próbáltam már összejönni, mint lepattintott a magasságom miatt. Pedig közel sem vagyok introvertált. Az egzisztencián még dolgozom (egyetemista vagyok). Imádkozz, hogy max 22 éves korodra érd el a 175 cm-t (férfi átlag), mert az számít a lélektani határnak. Azután már szinte semmit nem fogsz nőni, csak férfiasodni. Oké, sok csajnak csak 180 fölött jönnek be a pasik, de ha minden más téren rendben leszel, akkor egy átlag 175-ös magassággal nem lesz gondod az életben. Az alatt viszont pokoli nehéz a társkeresés, sajnos tapasztalat. És nem csak az, hanem az álláskeresés is, mert interjún is komolyabban veszik a férfiasabb/magasabb jelölteket. Ha nagyon aggódsz, akkor tényleg javaslom az úszást és a jógát/tornát együtt. A kondizást viszont hanyagold 22-24 éves korodig. A nagy terhelés az ízületeknek nem használ, ha rosszul végzed akkor pedig még szét is cseszheted őket és még ennyi sem leszel. Emellett vehetsz táplálékkiegészítő boltokban természetes GH-t (kis mennyiségben, nem annyit amit a testépítők szednek) illetve folyamatosan szedj kalciumot, vas készítményt, és mindenfajta vitamint. Tartózkodj sokat a napon (D vitamin miatt) és napi 3-5 liter vizet is igyál (nyáron főleg), mert az ízület jelentős része vízből áll és sok víz hiányában csak kopik a porc. Öltözködésnél meg örökre felejtsd el a pólót (különösen a feszülős, vagy sportos pólót), sportcipőt, de legfőképpen a laza/lógós ruhákat, mert csak kiemelik a rövid végtagjaidat. Vékonyként kisfiúsnak, izmosként pedig komplexusos "manlet"-nek fogsz kinézni. Ellenben próbálj elegánsan stílusosan öltözködni, mert az minden pasinak jól áll. Próbálj kialakítani magadnak egy stílusosan hanyag hipster stílust. Növessz szakállat, amivel férfiasabb leszel, hordd elegáns inget, világos nadrágot, magasított alkalmi bőrcipőt. Télen pedig véletlenül se hordj közönséges kabátot, hanem vegyél egy stílusos szövetkabátot. A hajadat sose vágd le rövidre (katonás stílusban), de ne is növeszd meg túlságosan, mert akkor meg kisp*cs díszb***nak fognak bélyegezni.

Néhány példa öltözködésre, ami segíthet neked:

[link]

[link]

[link]

[link]


Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de leírtam a tapasztalataimat és sztem ennél többet nem is tehetsz a dolog érdekében.

2017. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!