Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális érzés, hogyha...

Az normális érzés, hogyha szerelmes vagyok valakibe, akkor egy csomó kérdés úgy tűnik, mintha ő tette volna fel?

Figyelt kérdés
És persze úgy is válaszolok. 😂
2017. aug. 15. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hehe:D Ezen én is átestem már. Hát hogy normális-e nem tudom, de remélem megnyugtat nem vagy egyedül ezzel:D
2017. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor már legalább 3an vagyunk.

Mondjuk szerelem nélkül is előfordul velem. Kicsi a világ :D

2017. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel egy csomoan igy vagyunk itt. En pl csak azert regisztraltam ide mert volt vele egy kalandom ami kicsit felreertheto volt es ugy tudtam hogy fent van gyakorin es egyfolytaban bujtam a kerdeseket hogy hatha rolam szol. De nem. :(
2017. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Sok mindent hajlandóak vagyunk belegondolni olyan dolgokba, amik nincsenek is. Majd elszáll a rózsaszín köd ès jót nevetsz magadon...
2017. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig a szerelem kategóriában nyűzsögtem tavaly előtt, olyan volt mintha ő tette volna fel a kérdést. halnameg.
2017. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, még csak most léptem újra be. Egyszer még rá is kérdeztem Nála, hogy a gyakorin leveleztem valakivel, "az nem Te voltál" ? XD
2017. aug. 16. 01:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is mindig ez a helyzet. Sok kérdés van ami úgy érződik mintha rólam/róla szólna. Előfordult, hogy ráírtam a kérdezőre, csak hogy rájöjjek vajon a szerelmem írta-e ki a kérdést.
2017. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert őt keresed mindenben,mindenről ő jut eszedbe, esetleg belefutsz itten több hasonló szituációba. Meghát, gondolom, tudat alatt nagyon akarod, hogy foglalkozzon veled, hogy foglalkoztasd.
2017. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még ma is úgy válaszoltam, próbáltam segíteni valakinek, mintha ő lenne, nagyon őrá hajazott a személy. Nem véletlen emeltem ki a kérdést. :)
2017. aug. 26. 23:58
 10/11 anonim ***** válasza:
De fura, nem gondoltam hogy ezzel más is így van.. :D de amúgy igen, olyan. Néha már legszivesebben privit írnék néhány kérdezőnek, hogy hátha Ő az :D
2017. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!