Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyetek errol az...

Mi a velemenyetek errol az emberrol?

Figyelt kérdés
Magyar srac , 15 eves, azt mondta nekem, hogy kimegy Amerikaba, es letagadja, hogy Magyar, mert szegyelli a "Magyarsagat" mondtam neki hogy nem.fogja tudni letagadni, legjobb esetben.is elso magyar allampolgar lesz es masodiknak amerikai, es azt mondta hogy dehogy, elso lesz az amerikai, ti erre mit mondtok?

2017. aug. 16. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Kettős érzésem van ezzel kapcsolatban, egyrészt tényleg nem egy élhető ország kis hazánk, másrészt azért letagadni is nevetséges. Egyrészt nem is tudná, másrészt minek? :D Amcsik többségükben azt sem tudják hol van Magyarország. Jóformán szerintem semmit nem tudnak róla, rohadtul nem érdekli őket.

Egyébként csak jár a szája 15 évesen nem tudna kimenni és ott egymaga boldogulni. De még lehet idősebb korában sem. És értelmetlen is olyan messze menni, itt a szomszédban Ausztriában többet keresne mint kinn az USA-ban. Szóval nettó hülyeség olyan messze menni.

2017. aug. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, ugyanez a véleményem róla, nekem az a tervem,hogy honvédségbe "jelentkezek" nem tudom ez a megfelelő szó erre és annak a határvadász "szekciójára". Az átlag 350ezret keres Nyáron, Tavasszal, Ősszel, Télen 500ezret, így füles alapján!
2017. aug. 16. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Határvadász az a rendőrségen belül van. És szerintem annyira nem jó móka, mert elrakhatnak az ország másik végébe is. de az tény hogy jól fizet. Szóval ha nem zavar hogy esetleg messze kerülsz az otthonodtól, akkor hajrá.
2017. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A honvédségnek is vannak kijelölt határvadászai tudtommal :) utána nézek még ennek! Köszi a választ!
2017. aug. 16. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:

15 évesen félig gyerek, mindenki álmodozik. Majd 25 évesen kérdezd meg tőle mi a véleményre erről...


Le tudja tagadni, hogy honnan jött, nincs feltüntetve a driver licensben, ha jól beszél angolul akkor pláne. Azon kívül csak a hivatal tudja, azok meg nem adják ki utcai embernek. Magyar állampolgárságot is le lehet adni, ha teljesíti a feltételeket megkapja az amerikait is és onnantól amerikai lesz, mint az ottaniak.

2017. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Én is álmodoztam,hogy elmegyek Amerikába és rendőr leszek ott.De az 13 évesen volt .. xD
2017. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!