Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti egy bántalmazott gyereket...

Ti egy bántalmazott gyereket vagy egy bántalmazott kutyát sajnáltok jobban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Mindkettot ugyanannyira.
2017. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
:DD Az attól függ..
2017. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
én a gyereket
2017. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
én nem vagyok annyira oda az emberekért (túl gyorsan ítélkeznek sokszor ok nélkül) így a gyerekeket se csípem túlságosan. a kutyát jobban sajnálnám.
2017. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Nagyjából egyformán. Ha pl macskáról lenne szó, azt jobban.
2017. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelműen a gyereket. Nem vagyok oda a gyerekekért és imádom a kutyákat, de mégis csak egy emberről beszélünk, akinek még sok-sok évet kell leélnie ezzel a traumával, családja van..stb
2017. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért állítod szembe egymással a kettőt? Mindkettő érző lény, akik semmiképp sem érdemlik meg az említett bánásmódot.
2017. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ. Egy kötözködő, tiszteletlen hülye gyereknek én is megcibálnám a fülét, míg egy kedves kiskutyának nem. De egy veszett kutyát simán felrúgnék, de egy kedves kisgyereket nem bántanék.
2017. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Gyerek.

Mindig is megbotránkoztam azon, hogy egy sérült állatot hamarabb, emberségesebb, különb módon ellátnak egészségügyileg, mint egy embert - és ez enyhén szólva nincs rendjén! Az már csak hab a tortán, hogy az emberi életből nyíltan csinálnak üzletet Magyarországon, - már gátlás sincs, olyan szinten húznak le számtalan bőrt az egészségügyben a betegekről és a hozzátartozókról. Ha hyerekről van szó, akkor meg aztán tényleg nagyüzemben megy a gátlástalan lehúzás! Nyilván lehet találni pozitív kivételeket, de nem az a jellemző!

2017. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

#6-os!

Szerinted egy kutyának nem kell utána a traumával élnie?

Az én kutyámat az előző gazdája kölyökkorában bántotta. Hiába van nálam 7 éve, és soha nem bántottam, még mindig retteg sok mindentől...

2017. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!