Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők miért sértegetnek, egy...

Nők miért sértegetnek, egy olyan férfit aki maga alatt van?

Figyelt kérdés
Sorozatos csalódás, nők visszautasitásai miatt maga alatt van ez a férfi, vagy valami egyéb oknál fogva kiábrándult, viszont a légynek sem árt nem szól semmit senkihez, még is, a körülötte lévő nők, miért provokálják, beszélik ki, gúnyolódnak viccelődnek rajta a háta mögött? Megegyeszer mondom ez a férfi hozzájuk sem szólt. Provokáció?
2017. aug. 16. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Melyik nő? Milyen nők?
2017. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aki töketlen és kilóg a sorból azt b@$zogatják.
2017. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán csak vannak gonosz emberek. Mindenhol vannak. Az élet nem csak csoki szirupo és csillámpóni. Aki visszahúzódó, megtört stb az jó céltábla a gonosz embereknek. Ők nem akarnak semmit elérni ezzel, nem provokálni aKarnak, nem kell ebbe mögöttes szándékot keresni. Egyszerűen csak bunkók és az ilyen kevésbé határozott érzelmes meberek sajnos könnyebben észrevezsik, ha valaki rossz velük mintha jó, ezért az marad meg bennük és tádámm már indul is az ördögi kör ..meg sértenek..egyből felveszed.. célponttá válsz..megsértenek..
2017. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Az illető nők inkább kislányoknak tűnnek ebből a leírásból. Biztos hogy nem tizenévesek vagytok? Elkényeztetett 14 évesek szoktak szándékosan bántani és kiröhögni olyant, aki valamiért gyengébb. Még nem tudják, hogy mivel jár betegnek/fogyatékkal élőnek lenni, vagy csak bármi miatt gyengébbnek, sőt, még a normális élet nehézségeit sem tapasztalták meg. Kinövik. Ha ilyen osztálytársaid vannak, gondolj arra, hogy ezek egyszer megkóstolják a nagybetűs életet és olyan 30 éves korukra gyönyörű érett nők lesznek. :)
2017. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Oké bocs akkor úgy mondom felnőttek körébe csak kibeszélnek, de ezt inkább nőktől látom
2017. aug. 16. 17:35
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem itt bántották, gondolom feltett valami általánosító kérdést, de azért hozzátette, hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK, ami ugye semmit nem jelent. Pl. miért ilyenek a nők? Az a baj, hogy sokszor látok itt ténylegesen bántó, általánosító kérdéseket férfiaktól, aztán csodálkoznak-ugyanezek, hogy miért kapnak bunkó válaszokat.

Engem amúgy egész életemben bántottak, kipécéztek a gyökerebb férfiak, apám vert, meg akartak erőszakolni, vagy csak simán ismeretlenül lekrvázás fiataloktól, poénból, vagy fiatal lányként a kutyámat rugdosták össze ismeretlen kamaszfiúk heccből, szóval tényleg nem értem, ennyi a tűréshatára az itt kesergő férfiaknak? Visszautasítás? Hogy azt is hányszor kaptam. Ezzel az erővel mindenki kesereghetne itt.

2017. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én meg kövezést látok sokszor, hogy egy birka kitalálja hogy spontán ramutat valakire mert biztos ő volt az a kérdező.. azért mert kiejtette a nő szót..biztos én voltam!
2017. aug. 16. 17:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem ismeri a masik ember elettortenetet, ezert nem kell a masikat elitelni, hogy milyen kerdeseket tesz fel. Sok emberbol hianyzik az empatia, ezert bantjak a naluk gyengebbeket.
2017. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Egyeseknek vicces, ha valaki maga alatt van, félősen viselkedik, netán tesze-tosza, bátortalan, nincs önbizalma. Egyszerűen elkönyvelik bugyutának és röhögnek rajta ahelyett, hogy elgondolkodnának azon, hogy mi vezette ezt az embert oda, ahol tart.

Ha nő, ha férfi valaki, ne törjön meg, mert félrerúgják és kinevetik, ha valami baja van.

2017. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

75%, ez látszik rajtad, az fix, ha van itt valami nős kérdés, a százalékod alapján elkönyvelhető, hogy elkezded szapulni a férfiakat.

Akkora nősoviniszta vagy, hogy ekkorát a világ még nem látott.

Eddig is gondoltam, hogy komoly bajok vannak veled, most már értem miért.

Tökéletes leírásod volt magadról, hogy jött létre egy ilyen vérfeminista.

2017. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!