Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamaszkori hangulat változások...

Kamaszkori hangulat változások. Segítség szomorú vagyok!?

Figyelt kérdés
13/L vagyok. Mostanában elég sokszor szomorkodom, de igazából nemnagyon van rá okom vannak barátaim és rendes,megértő családom, nincs hazáiállatom de egyébként úgy érzem ha lenne egy kutyám sok minden megoldódna,ő legalább lekötne és kevesebb időm lenne szomorkodni. Olvastam a kamaszkori hangulat változásokról de jó lenne ha mondanátok pár dolgot amivel le tudom magam foglalni!o

2017. aug. 16. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez van velem is,csak egy évvel fiatalabb vagyok,bár sokak szerint érettebb is :D nekem van háziállatom,szóval ennyi a különbség... Ha gondolod írj.
2017. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legjobb dolog amivel le tudod magad foglalni azok a könyvek. Ne nézz hülyének, kérlek. Találd meg a számodra megfelelőt (ne a tipikus tini könyveket), és olvass! Teljesen más világ, időd se lesz szomorkodni.

Esetleg tanulj nyelveket! Ez nem mindenkit köt le, de rettentő hasznos!

Játszol hangszeren? Gyakorolj! Ha nem, egy gitár nem olyan drága (egy akusztikust használtan, akár 4-5000 Ft-ért is szerezhetsz) és YouTuberól is meg tudsz tanulni (zenészek ne kössetek belém), a kedvenc dalaidat el tudod játszani.

Remélem segítettem!

14/L

2017. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!