Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan vagyok, mint egy bomba!...

Olyan vagyok, mint egy bomba! Túl telítve egy magamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom kifejezni az érzéseim (vagyis azt ami épp tombol bennem pl .:düh , szerelem , harag) Vagyis az erő teljesebbeket. De egyszerűen nem megy se hogy nem tudom ki adni magamból.És szörnyű érzés , hogy túl vagyok telve és az érzelmeimet nem tudom "leírni"...
2017. aug. 17. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Feszültséglevezető szex? :DDD
2017. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem ér semmit. Ha érne nem lenne ennyi feszült és frusztrált ideges ember! Ha sok a frusztrált ember, akkor az egyén átveszi! Azt érd el, hogy a frusztrációt ne vedd át, mert ha le is tudod vezetni, attól még lehetsz folyton frusztrált, ha mindig újból és újból az leszel!
2017. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menj tömegbe és üvöltözz allahu akbart... hamar lenyugtatnak, ha meg kérdezik mondd, csak úgy érezted mindjárt robbansz. :D
2017. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj el futni, bicajozni, de ne tingli-tangli módon. Közben hallgass zenét, és énekelni kurjongatni is szabad.

Ha kifáradtál, írj verseket.

2017. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!