Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másoknak is elege van a...

Másoknak is elege van a terhesek és a kisgyerekes anyukák körüli hisztiből?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több olyan cikk jelenik meg neten, hogy mekkora hiszti van a terhesek/gyerekesek körül mert nem tudtak leülni a buszon, felállították, nem tudott elmenni valahol babakocsival, kitiltották valahonnan mert ott szoptatott stb. És akik nem ajnározzák az ilyen nőket azokat elég komoly támadás éri.

Pedig nem kell félteni őket sem.


Keskeny úton két babakocsis nő egymás mellett és nekem kellene lemenni a forgalmas úttestre mert nincs annyi eszük hogy egymás mögött is elférnek..de nekik nem lehet szólni mert jaj ők kisgyerekkel vannak.


Iskolából hazajövet lázasan, betegen nekem rikácsol hogy emeljem fel a seggem mert ő terhes és le kell ülni. Aztán ha nem adom át a helyem én vagyok a szemét.


Békésen ülök a padon és mellettem a nő egyszercsak előkapja a mellét és szemrebbenés nélkül rácuppantja a gyereket. Nyilván nem lehet kiszámítani egy gyereknél hogy mikor éhes de diszkréten is meg lehet oldani a szoptatást nyilvános helyen is. Nem kell az én számba is belenyomni a mellét..meg pl a parlamenti képviselőkébe sem.


Szóval csak szerintem vannak nagyon-nagyon elszállva az emberek ezzel a terhes/kisgyerekes témával? Mintha valami szentekről vagy mindenhatókról lenne szó.

Más is van ezen a véleményen?


2017. aug. 18. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ez így van. Sokat képzelnek magukról. Mintha különb embernek hinnék magukat, mert tudnak szülni. Olyan fura, hogy elvakultan csodának fogják fel, pedig természetes, semmi csodálnivaló nincs benne. De ez megint egy másik téma. A nyilvános szoptatásról is negvan a véleményem. Nagyon ritka esetben tudom elképzelni, hogy hirtelen kell előkapni a mellet. Én mindig tudtam a gyerekem napirendjét, tudtam, hogy ha most elmegyünk a bankba, orvoshoz, vásárolni, az több lesz, mint 3 óra, így vittem lefejt tejet is. Anya létemre én szégyellem néha a többi nőt, aki annak képzeli magát. És a buszos dologról az a véleményem, hogy én nem szültem volna, míg nincs autó. Ezzel a saját dolgát nehezíti meg az ember szerintem. Cipelni később a babacuccot, hordozót, a babakocsit,stb. Egy autó nem nagy összeg manapság, aki meg eleve szeret buszozni, annál nem hiszem hogy felmerül a fenti helyzet, hogy felállít mindenkit, mert terhes.
2017. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Az alapvető problémák forrása nem ez, ráfogható minden létező jelenségre valami hasonló hiba, itt az emberek jellemével van a probléma.

Általában az egoista, önimádó, ki ha én nem típusú emberek viselkedése hasonló bármilyen területen, nem kell ehhez anyukának, vagy akármi másnak lenni.

2017. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen igazad van kérdező. Főleg a magyar nők vannak nagyon elszállva maguktól. 4 külföldi országban éltünk, egyikben sem volt ez.
2017. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem csak az ő szintjülön élő jelenség. Nagyon sok nagycsaládos érzi úgy, hogy érte él mindenki a Földön, - valamiért különleges állatfajnak, csúcsragadozónak, vagy a fene tudja, minek képzelik magukat! - Még mielőtt nekem ugrik valaki: vannak pozitív kivételek is, - csak nem ez a jellemző!

Úgy csinál némelyik ember, mintha biológiai csodát művelne, - biológiai szenzáció mondjuk az lenne, ha két nő össze tudna hozni saját biológiai adottságai segítségével egy teljesen ép, egészséges gyereket, - de ez nem az!


Sokkal inkább jellemző az, hogy bárhol is vannak a tárgykört alkotó emberek, hajlamosak megfeledkezni magukról, a környezetükről és egyáltalán arról, hogy csak az otthonuk az a hely, ahol olyan pofátlan módon illik felszabadulni, mint ahogyan azt gátlások nélkül megteszik bárhol. Az, hogy nyíltan visszaélnek a helyzeti előnnyel, - amit az állam erőszakol ki nekik, - már nem újság. Élvezik a helyzetüket és egyébként is "mindenki pusztuljon, mert előkerültem a semmiből"!...


Az pedig csak az elemi butaság mérője, hogy tömegesen el lehetett hitetni velük, hogy az esztelen szaporodással milyen jót tesznek a társadalomnak. Hát igen! Több éhes szájat kell majd eltartani, - mert munkájuk nem lesz az ész nélkül, "előnyökért" gyártott gyerekeknek felnőtt korukban a széles körben elterjedt és alkalmazott számítástechnikának, egyre magasabb szintű robotizálásnak köszönhetően, - a multik pedig nem fogják kompenzálni bölcs cselekedetüket, mentik külföldre feketén, amit csak menthetnek.


Ez van!

Nem érdekelnek az itteni reakciók: megvetem ezeket az embereket.

2017. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm megnyugtattatok :) felháborító amit némely nő megenged magának.


A sokgyerekes családokról nekem is megvan a véleményem. Két olyan családot ismerek ahol 8-8 gyerek van. Alapvetően nincs problémám a nagycsaládosokkal viszont elfogadhatatlannak tartom hogy olyan emberek vállalnak ennyi gyereket,ahol egyik szülőnek sincs normális végzettsége és az egyház illetve az állam és a mi hátukon élősködnek. És ők is szentnek mert megcsinaltak ennyi gyereket a habosra.


Egyébként igen, szerintem a mai világban sem praktikus babát vállalni auto nélkül. Ha nincs pénz autóra akkor szerintem babára sincs.

2017. aug. 18. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!