Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is folyamatos stresszben...

Ti is folyamatos stresszben éltek?

Figyelt kérdés

Szerencsére èvek óta nincs TV-m, de tegnap vèletlenül elkaptam a híreket, azóta is bànom. Pestis az Egyesült Àllamokban, konfliktushelyzet Észak-Koreában, terrortàmadás Spanyolorszàgban...tettem is le a kàvét, elment az èletkedvem.

Emellé a személyes problémák. Kedden voltam bőrgyógyàsznàl, ma vár ràm egy prevenciós jellegű anyajegy eltàvolítás. Tehàt nem rosszindulatú, megelőzésképp veszik le. Mègis 3 napja nem alszok, mert hogy mi van, ha azalatt a 3 éjszaka alatt valami elromlik, és menthetetlen lesz màr. De nem bírtam koràbbra időpontot kapni.

Külföldön töltjük a szabadságunkat a pàrommal, lènyegébeb szerencsésnek kène éreznem magam, hogy egyszerre 3 orszàgban (Kelet-európai körutazàs) nyaralok, mégse vagyok nyugodt.

Tegnap a sétàltunk, a párom felvetette, hogy benézhetnénk a Zara-ba, úgyis szerettem volna egy melegebb pulóvert. Na, azóta se voltunk bent, annyira csak a problèmàkon jàr az eszem. Jó, anyagi gondjaink pont nincsenek (legalàbbis filléresek nem), de van annyi minden màs, hogy nem tudom élvezni az életet.


2017. aug. 18. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy, keress egy jó pszichológust!
2017. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én nem stresszelek semmi miatt, mindent megoldok valahogy
2017. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Mondd a párodnak hogy dugjon meg, de úgy istenigazából.
2017. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolom itt a lenyeg az anyagi jó léted reklámozása, mert erőteljesen ki van emelve. ...

De nen, nem élünk stresszben....

2017. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam stresszelni egyáltalán.

Te döntöd el hogy mire fókuszálsz, stresszelsz -e vagy sem.

2017. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Neked túl jó dolgod van, magyarul unod a könnyű életet, mert nincs benne kihívás-küzdelem-sikerélmény.

Semmittevész jól fizető állásban szenvedők ilyenek...


Élj a fizetésed harmadából 1 évig és átértékeled a dolgokat;)

2017. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, épp elég személyes (lelki, egészségügyi, mentális) problémám van ahhoz, hogy pont az érdekeljen, hogy mi történik a világon. Ne értsd félre, persze, tájékozódni mindig kell, csak egyszerűen már képtelen vagyok más miatt is szorongani, meg nincs is értelme. Elég azzal szembenéznem, ami a közelemben történik, nem azzal, ami a világ másik felén zajlik....
2017. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7


Akkor te magasról tojtál a franciáknál a terror eseményeire-áldozataira? Szóval, nem borultál gyászba meg zászlóba...

Ezzel nincs semmi baj szerintem...ezt a sírt maguknak ásták meg....

2017. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: együtt érző vagyok persze, sajnálom, ha ilyen rossz események történnek a világ más részein, de úgy értettem, hogy sajnos a saját problémáim sokkal jobban lefoglalják a gondolataimat, mint kéne.
2017. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


íme a hosszú válasz:


korunkban igen sok fajta stresszmenedzser módszer hozzáférhető! Válassz közülük kedved szerint:

-alkoholizmus. Szerencsésen elbutít, és meg is rövidíti az életedet, ha ez a célod. A kémiai stressz miatt nem igazán javaslom, de Mo-n jelentős kultúrája van :D

-NLP, többféle önhipnózisos módszer, némelyik még működik is,

-jóga és rokon műfajai.


Az életminőségedet magad választod meg. Nem biztos, h a Zarában kapni :D


A rövid válasz: nem. Megtaláltam a személyiségemhez illő stresszkezelő módszert.

2017. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!