Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Közelebb tartasz az álmaidhoz...

Közelebb tartasz az álmaidhoz ma, mint 5 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
És mik az álmaid, amiket elértél/el akarsz érni?
2017. aug. 18. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek álmaim, ha lehet azt mondani szeretnék egy házat, ezzel egy időben pedig egy autó váltáson gondolkodom, de a kettő együtt nehéz mert nem vagyok tele pénzzel.
2017. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hónapokon belül autót veszek, idén balcsi, jövőre külföldi nyaralás, 300+ a nettóm és a munkaadó cégem olyan váltás előtt áll amivel 3 év alatt 5 évnyi tapasztalatom lesz :)

5 éve egy, az első szakjarol kibukott és újra felvételizett egyetemista voltam, akinek havi 50-60k forintból kellett kijönnie Budapesten... 25/f

2017. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha. Minden egyes nappal.
2017. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem az álmom egy saját lakás garázzsal. A garázsban pedig áll egy vadonat új Honda NC750X. Öt évvel ezelőtt Debrecenben laktam. Suli után egy évig nem volt munkám. Heti 5000 forintot kellett beosztanom kajára. Plusz jártam plazmát adni, az 1500/hét. És egy fel milliós használt motort szerettem volna venni. Aztán elhagytam Debrecent. Eger mellett kaptam állást. Létminimum+túlóra. Kerestem vagy 110 ezret. Két és fél év kemény munka után szakmát váltottam. Most havi nettó 540 ezret keresek és jelenleg a lakásra gyűjtögetek, amivel igen jól haladok. Aztán megveszem a motort. Viszont amit ezeknél is jobban szeretnék, az egy nő. Végül is az a legnagyobb álmom, hogy megtaláljam a párom. De mivel ezt megvenni nem tudom, ezért maradnak azok az álmok, amik megvásárolhatók. Szerintem érdemes küzdeni a célokért. Mindig van jobb lehetőség, csak nyitott szemmel kell járni. 24f
2017. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok.


23 évesen még nagyban toltam az egyetemet, fásultan, éveket csúszva, mai napig nem diplomáztam le. Diákmunka is arra volt elég hogy éppen ne haljak éhen, de így is a szüleimre szoruló csóró voltam, aki soha nem ment sehova csak otthon ült. Ha egy sörre meghívtak, akkor is húztam a szám 300 forinton, és azon gondolkoztam miért nem a Tesco-ból hoztunk inkább Ászokat 150-ért.


Ehhez képest most 1,5 éve dolgozom, 350+ ezret keresek nettóban, szeretem a munkám, a kollégák nagy része is jó ember. Gyakorlatilag 1,5 év alatt félretettem milliókat, tekintve hogy évek alatt megtanultam spórolni. Viszont nélkülöznöm sem kell, egyszerűen jobb érzés hogy bármikor elmehetek egyet kirándulni, mozizni, vagy levehetem a polcról a 4-500 forintos gyümölcsleveket, vagy akár egy drágább sört.

Nem mondom hogy elértem az álmaim, de most már legalább azt látom hogy szépen lassan közelednek, gyűlik a lakás, kocsi ára, bővül az önéletrajz és egyszerűen a mindennapjaim sokkal jobbak úgy, hogy nem kell nélkülöznöm.


Ráadásul a magánélet is jobb. Korábban majdnem 27 évig az alkoholista, agresszív apám árnyékában éltünk, gyomorgörccsel kelve és fekve. Meghalt lassan 2 éve, azóta gyakorlatilag kiegyensúlyozott ember lettem és a családom is sokkal nyugodtabb, boldogabb. Már csak azért is mert nem ordibálásra érnek haza és nem egy "emberre" aki otthon döglik részegen és csak viszi a pénzt.

2017. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1, Nem, ugyanott vagyok, maradt csak álom.

2, El szeretném érni, hogy:

a, megtaláljam az olyan munkahelyet magamnak, ahová nem muszályból jár be az ember, hanem szereti is azt csinálni is;

b, megtaláljam végre azt a (női) társat, aki elfogadja a dilimet (lábfétis).

2017. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 évvel ezelőtt még gimis voltam.


Most már leraktam a szakmát amit szerettem volna és 1,5 éve már aktívan dolgozok is benne.


Most félre rakok,szeretnék külön albiba menni (kertes albiba) sajnos kertes házat nem fogok tudni venni,arra kevés ez a fizu :D bár sosem lehet tudni.

Álmom egy bizonyos kutyafajta akivel szeretnék kiállításra járni,meg kutyasulizni.

Persze megszeretném találni életem párját is,de jól írta az egyik válaszadó,hogy a megvásárolható álmokat érdemes megvalósítani aztán a párkapcsi majd csak jön :)


Igen, közelebb tartok az álmaimhoz!


25/L

2017. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem már álmaim nincsenek, voltak de a rohadt apám és nővérem megakadályozott abban, hogy elérjem, anyám nem segített rajtam.

Idegbeteg, mentálisan pszichésen beteg ember lettem

30/F

2017. aug. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
# mindig könnyű másokat okolni, de ha a te almaid, ki a francnak kellett volna értük eleget tenni, ha nem csak, és kizárólag neked?
2017. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!