Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ciki ha 14 évesen my...

Az ciki ha 14 évesen my little pónit nézek? ( többi fontos dolog lent 👇)?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy 16, 25 éves emberek is nézik ezt a sorozatot, és hogy a fele fiú. Mondom mi lehet ebben olyan különleges hogy ennyién nézik? Na meg nézek egy rész hogy milyen és véleményt alkotok. Aztán megnézem még egy részt, és meg egyet, es meg egyet. Már a 2 évnél járok és tegnap előtt kezdtem el nézni. (fiú vagyok amúgy)

2017. aug. 19. 00:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez aranyos:D Meg amúgy is inkább ilyen legyél mint, hogy drogozz stb, mint sok korodbeli.

19/L

2017. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondanák, hogy ciki, de miért is lenne az? A te dolgod! Ne érdekeljen, hogy ki mit mond, ha neked tetszik, nézd!
2017. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

En is nezek neha ilyeneket meg dora a nagy felfedezot stb. Nem agyrohasztobb mint a baratok kozt vagy a szulejman😂

14/L

2017. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én Spongya Bobot nézek, meg szeretek Legózni is. Pedig 29 vagyok.
2017. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat ❤

Amúgy, legbelül mindenkinek van egy kis, titkos élete.

2017. aug. 19. 01:05
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 14 évesen voltam teljesen rákattanva a friendsip is magicre, kicsiként nem néztem soha a régi sorozatot, akkor se voltam túl lányos lány:D Amúgy két korombeli fiú ismerősömtől ismertem meg a sorozatot, akik még nálam is nagyobb fanok voltak. Egy pillanatig se gondoltam, hogy ez gáz, bár amíg nem láttam a sorozatot tényleg kicsit furcsa volt, hogy tini fiúk miért gyűjtenek pónifigurákat:D Miután megnéztem megértettem, ugyanis egy nagyon jó sorozat. Kortól és nemtől függetlenül. Nagyon jó karakterek, érdekes történet, rejtett utalások, amik nem a gyerekeknek szólnak. Összességében egy nagyon jól összerakott sorozat. A negyedik évadot már nem láttam, mert a 3. vége annyira már nem tetszett, de az első két évadot még mindig nagyon jónak tartom:) 20l
2017. aug. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De aranyos :) úgy szeretem, mikor a fiúk bevallják az ilyeneket. Én is nézek meséket 17 évesen, pedig sokan mondták már cikinek.
2017. aug. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én a gumimacikat szoktam nézni, aladdint


30/F vagyok

2017. aug. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én micimackót szoktam nézni :D


25/F

2017. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 halretek válasza:
Miért lenne az? Én 23F vagyok párom 22L és mi pl gyakran nézünk mesét. Pl.: Nemo, Gru, Pokemon, Hupikéktörpikék. Ha élvezed nézd. Ennyi :)
2017. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!