Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék szerényebb?

Hogy lehetnék szerényebb?

Figyelt kérdés

Tiniként is gyakran voltak nèzeteltéréim a szülőkkel, nagyszülőkkel amiatt, hogy érdekelt, hogy nézek ki.

A pàromat is zavarja, hogy költök magamra, és szerinte nem viseltetek elèg alàzattal a nàlam szegènyebbek irànt, mert egyszer megjegyeztem, hogy a külvàrosban valahogy kevésbé adnak magukra az emberek. Ràm szólt, hogy én meg hètköznap is ki vagyok öltözve, és ez lehet, zavarja azokat, akik rosszabbul èlnek.

Vagy amikor vásàroltam magamnak dolgokat, akkor megmondta, hogy na, szegény eladó többet dolgozik, mint èn, és kevesebbet keres, mièrt fájdítom a szívèt azzal, hogy megveszem azokat, ő làtta, hogy nèzett. Szerintem meg édesmindegy neki, ki mit vesz, egyszerűen fàradt volt.

Èn is szeretnèk olyan làny lenni, akit nem érdekel a külseje, elvan szegèny környezetben, nem vàlogat az ételben, csak fogalmam sincs, hogyan csinàljam.

Màr megszabtam magamnak, hogy ameddig nem megy mindenem tönkre, nem veszek újat.


(Mi àtlagosan èlünk, ő a konkrét szegényekre gondolt)


2017. aug. 20. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell szerényebben öltözködnöd, tedd saját belátásod szerint. De ha a párodnak is akarsz kedvezni, akkor nézz meg egy jó kis turkálót vagy vegyesen. Az, hogy az eladónak fáj a szíve, nem te tehetsz róla, sokkal nagyobb összegeket ott hagynak neki, mint te és neki csak jó, ha minél nagyobb forgalma lesz.
2017. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Minden nap gondolkozz el azon hogy mennyire sok mindened van,mig masoknak nincs.De ne masokert valtozz meg hanem magadert,nem szerenyebben oltozkodj inkabb viselkedj ugy azert hogy jobban erezd magad de ne azert mert masok igy varjak el.
2017. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!