Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez furcsa vagy...

Szerintetek ez furcsa vagy gyerekes vagy fölösleges titkolózás?

Figyelt kérdés
Pár éve egy-egy word dokumentumba elkezdtem gyűjteni, hogy abban az évben milyen sikereim voltak, a legegyszerűbbektől a legnagyobbakig. Beleírom azt is, mik azok az új dolgok, amiket kipróbáltam, vagy azok a könyvek, filmek, amiket már régóta el akartam olvasni / meg akartam nézni. Ezeket nem mutat meg senkinek, de úgy érzem, hogy pár ember furcsállja, mert szerintem ez magánjellegű, és nem értik, miért nem akarom megmutatni.
2017. aug. 20. 14:53
 1/7 A kérdező kommentje:

*furcsállja

Bocsánat, át kellett volna előbb olvasnom.

2017. aug. 20. 14:54
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha magánjellegű, akkor miért árultad el bárkinek is, hogy írsz ilyesmit?
2017. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a tény magánjellegű, hanem a tartalma. Ez ugyanaz, mint amikor valahol olvastam egy cikkben egy partiról, hogy az titkos, és mindenki odakommentelte, hogy nagy titok lehet, ha van róla újságcikk. Pedig nem a parti megléte volt a titok, hanem hogy i van odabenn, nem lehetett bemenni. Itt se ez a titok, hanem a tartalom. Akik kérdezték, azok a családtagjaim, és nem gondoltam ez lesz belőle.
2017. aug. 20. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, és érthető, ha nem akarod megmutatni másoknak.
2017. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2017. aug. 20. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
az ilyen titkos bulikat azért titkolják, hogy felkeltsék vele az emberek kíváncsiságát, ergó ha nem akarod hogy megtudják mi van benne akkor alapból nem is szabadott volna róla beszélni.
2017. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké
2017. aug. 20. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!