Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel foglalkoznak a túlsúlyos...

Mivel foglalkoznak a túlsúlyos emberek és hogyan bírják?

Figyelt kérdés

Tudom semmi közöm hozzá meg bla-bla...

Egyszerűen kíváncsi vagyok arra, hogy az elhízott, túlsúlyos emberek mivel foglalkozhatnak ( 100 kg felettiek) ?

Pár hete nyaralni voltunk. Hihetetlenül sok elhízott embert láttam. Alig tudtak járni, szinte cammogtak. Megálltak sokszor kifújni magukat mert elfáradtak pár lépéstől! Tudom sok irodai munka van, ahol csak ülni kell, de mi van azokkal akik fizikait végeznek? Mit és hogyan bírják?


2017. aug. 20. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez is egy érdekes kérdés, én a 2-300 kilósokon gondolkodom el, az mind megvan munka nélkül s jut a csillióezer kalóriájára, ráadásul nem olcsó ételből, hanem csokis fánkból? Amerikában és az angoloknál sincs kolbászból a kerítés azért...


Aki fizikai munkát végez s nem bírná igen kövéren, az gondolom, nem lesz igen kövér, vagy ha az lesz, kirúgják vagy ő megy el. Rengeteg meló van, ami nem kemény fizikai munka vagy nem jár sok gyaloglással...

Sok komolyan sérült vagy fogyatékos ember is dolgozik, az erősen túlsúlyosak miért ne? Olyat, ami megy nekik.

2017. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindegy a magasság sem.

Ha valaki 190 magas és 110-120 kiló akkor nem nevezném túlsúlyosnak, ha 160 magas és 100 kiló na az már az, te melyiket láttad ?

Az utóbbi fix nem végez fizikai munkát xd

Egy ilyen nőt ismertem, fizikai munkát végzőknek dirigált, ő volt a főnök. Csak ült, állt, nézett, pofázott, időnként tett pár kört és ennyi.

2017. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hozzám egy olyan vízvezetékszerelő jött dolgozni aki ránézésre kb 150 kiló volt. Alig fért be a mosogató alá. :)
2017. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságiőrködés, portás szolgálat nekik idelis lehet ez a munka, más egyébről nem tudok illetve még esetleg lehet kamionsofőr teherautó sofőr, de kömüveseknél aszfaltozóknál is előfordul egy ilyen nagyobb darab ember
2017. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fát vágok. 103 kiló vagyok, és remekül bírom. De biztos nem rám gondoltál.
2017. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért az a 100 kg és környéke, 110-120-130 még nem az a vészesen túlsúlyos kategória, akiket a tv-ben a Lifenetwork-ön szoktak mutogatni, hogy nem bír kimászni az ágyából, megmozdulni sem tud csak eszik és így folyik, fodrozódik a hája. Szerintem közöttük is sokan végeznek fizikai munkát, pl. édesapám is 100kg felett van, ő is fizikai munkát végez és simán bírja. Akik pedig már valóban azt a kategóriát képviselik, akik nem bírnak állni, nem bírnak menni stb., ők szerintem ezt egyszerűen oldják meg...nem végeznek fizikai munkát. Ma már rengeteg olyan irodai munka is van, ami igazából nem igényel nem tudom milyen végzettséget illetve számos olyan munka van, amit otthonról is lehet végezni és ennek most nagy divatja van mert rengeteg szempontból előnyös. Szóval szerintem ezt ők meg tudják oldani...
2017. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én irodai munkát végzek.

(mondjuk most épp fogyókúrázom és sportolok is mellette, így pár hónapja már a mozgást is sokkal jobban bírom)

2017. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!