Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnek mas ember lenni...

Cinti888 kérdése:

Szeretnek mas ember lenni mashogy vuselkedni, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszeruen az emberek allitolag felnek pl ram irni vagy koszonni nekem,elmeletileg mindig bunkonak es flegmanak tunok.Nemtudom,hogy ilyen vagyok e de en nem szeretnek ilyen lenni.Szeretnek jo kisugarzast,cuki lany lenni nem durva flegma es bunko,mert neha en is erzem hogy nem vagyok kedves inkabb durva es felgma.szeretnek pozitiv es ilyen sugarzoan energikus es boldog lenni.Par napja a plazaban elment melettem egy no akinek olyan kisugarzasa volt,hogy mindenki utanafordult es feltuno jelenseg volt de nem az oltozkodese vagy az alakja miatt.En is ilyen szeretnek lenni de egyszeruen nem mindig megy.mit tegyek hogy jobb legyen a kisugarzasom?
2017. aug. 21. 17:48
 1/1 anonim válasza:
Ha eddig nem köszöntél köszönj, a dolgokat próbáld pozitívabban felfogni és egy kicsit többet mosolyogni, de inkább légy önmagad ha te nem ilyen vagy.
2017. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!